Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magas vitamin mennyiseg...

A magas vitamin mennyiseg mellet ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem amikor nem szedtetek ennyi vitamint es most hogy szeditel, van valami hatasa szamotokra?
2016. szept. 17. 15:40
 1/7 likebike ***** válasza:
100%
Nem vagyok fáradt,könnyebben regenerálódok,nem leszek beteg.
2016. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Gyorsabb regenerálódás, több energia.
2016. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tobb energia melyik vitamin felelos?
2016. szept. 17. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit, sosem éreztem a vitaminok hatását. annyi hogy 2-3 éve nem voltam megfázva de ez az étrendemnek és a sok sporotlásnak is köszönhető.
2016. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az a probléma, hogy nincs hasonlitási alap. pl mikor meghúztam a csuklóm és nagyon fájt az izület, vettem Join X-et, - izületvédő - és 3-4 hétre elmúlt a fájdalom. na most hogy milyen hamar múlt volna el ha nem szedem, azt sosem tudom meg, lehet ugyanúgy 3-4 hét lett volna.



a pisit szinezi, az biztos :D:D

2016. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, én is jó sárgát hugyozok, kb. ennyi. :)
2016. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

--gömb--


A különbség jelentős.

Ezt onnan tudom, hogy most pont nem szedem, és érezhetően csúszik a kuplung ahhoz képest, nincs annyi energiám. Két hónapja a multi pro plusból is dupla adagot szedtem, arra mondom hogy okés.


Mondjuk nekem van egy olyan szokásom, hogy bizonyos fűfajták és falevelek levét is szoktam fogyasztani. Azt mondom, ha 2 kg fölött van/nap, akkor viszont jobb, mint a multi. Persze még jobb a kettő együtt.

Talán olyan 10 kiló fölött már nem sok pluszt adna a multi.


Ez az én tapasztalatom.

(mostanában nincs fű, mert szét van szedve a présgép).

2016. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!