Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reális ilyen hirtelen, ekkora...

Reális ilyen hirtelen, ekkora növekedés?

Figyelt kérdés
2 és fél éve edzek.Eddig kaja nélkül.Csak fehérjét ittam.Szeptembertől elkezdtem napi 200 g zabot és 100g mogyorót enni.68-70 kiló voltam,ma ráálltam a mérlegre,nem akartam elhinni,de 74 kg-t mutatott.167 cm vagyok.Az erő is szépen jött azóta,eddig csak stagnáltam és a visszaeséssel küzdöttem.Most fejlődök

2016. szept. 19. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát 19 nap alatt szedtél fel 4-6 kilót?

Havi max 1 kiló izom jön, az is csak az elején.

2016. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"2 és fél éve edzek.Eddig kaja nélkül."


2 és fél éve nem ettél? :)

2016. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha így folytatod év végére feljön még 3 kiló izom meg 15 kiló zsír, szerintem fogd vissza magad
2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre zsírosodást
2016. szept. 19. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Márpedig abban biztos lehetsz, hogy nem jött fel több kiló izom pár hét alatt... Lehet víz is közte, ki tudja? Fogalmunk sincs, hogyan ettél korábban. De kegyetlenül rossz lehetett, ha stagnálni is alig tudtál.
2016. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy se a fehérje,se a ch nem volt elég
2016. szept. 19. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nalam..10honapja edzettem akkor,formasodtam minimalisan vastagodtam,de semmi komoly mert hulye voltam es nem figyeltem a kajara. Aztan iden marciusban osszeirtam egy etrendet csak feherje kiegeszitokent es tartottam 3-4 heten at szigoruan. 4kg jott akkor fel ram. Azota pedig az 5 honap alatt meg 4kg

Letezik,siman. Ja es nem zsir

2016. szept. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!