Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem növök?

Miért nem növök?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A probléma hogy koraszülött vagyok amit már sikerült behoznom amennyire lehet de így is "kicsinek" érzem magam ....

16 éves vagyok fiú, 178 körül 60 kg voltam nyár elején most 65 körül. Kondiba is járok 2 hónapja, de igy is csak akkor látszik ha már meg erőltettem magam...

A kérdés az lenne hogy mit csinálok rosszul ?

És mire számíthatok , mennyit fogok még nőni ? (mind magasság (mind testileg) ?

A szüleim alacsonyabbak nálam 160-170 közt vannak .

Az állóképességemmel nincsen baj (net fit es felmérésen fekvőböl mindet(80) felülésből meg 120 at csináltam )

Szálkás vagyok 5-8% test zsírral és akármennyit eszek nem tudok se elhízni se testesedni ... mid ha csak el tűnne ...


A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm sokat segítetek vele !!!



2016. júl. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
130g feherje 65g zsir 350-400g ch. Kezdesnek. Ha hizol oke ha nem akk noveled a ch-t normalis kajakat egyel ne hulladekot es minden nap vidd be a kajat. Heti 3x teljes tet edzes. Aludj napi 8 orat. Jo fejlodest szia
2016. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !

Test kg onként 2g fehérjét eszek a szénhidrátot nem számolom lehet azzal van a baj ... Mostantól figyelek arra is.

A heti edzés meg megvan felsőtest láb egéssztestes formákba.

2016. júl. 27. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsirra is figyelj fontos
2016. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!