Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sütés, főzés nélkül betudom...

Sütés, főzés nélkül betudom vinni a megfelelő mennyiségű fehérjét, ch-t?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy munka miatt nem lesz időm főzni. Max annyi, hogy a tojást megfőzöm reggelente.

Ch-t leginkább zabpehelyből fedezném. Zsírnak van halolaj. De a fehérje? Tejtermékeket semmilyen formában nem fogyasztok.


2016. szept. 20. 17:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
85 Kg vagyok.
2016. szept. 20. 17:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Tojas,sajt,turo pl
2016. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja jo tejtermek kilove xD
2016. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Novenyi feherjeket szamolod aztan kessz
2016. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen növényeket egyek? Nyersen rágcsáljam? :)
2016. szept. 20. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Peldaul az is oke. Meg a zabpeely olajos magvak rizs teszta kenyer
2016. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bab kencse borso
2016. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utáltam, mikor serpenyőben apróra vágtam a húst mindig és álltam mellette és forgattam. Ezért már mindig veszek 1 kiló csmellet és be a serpenyőbe és megsül magától 1 óra alatt. Közben azt csinálok amit akarok. 3 naponta ennyi időd neked is kell legyen. A rizst reggel melo/suli előtt 10 perc alatt megcsinálom, elején kavargatom de ez semmi időt nem vesz el.

Ennyi időd neked is kell legyen.

2016. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg veszel egy ételpárolót, azzal egyszerre tudod elkészíteni a húst, zöldséget, rizst is. Tapasztalatom nincs vele, nem tudom mennyire jó úgy de egy jó alternatíva lehet szerintem.
2016. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahely az, ami mellett még főzni sem marad időd? Én is melózok, egyedül élek, mégis tudok időt szánni edzésre és főzésre. Oké, mellette már nem marad olyan rengeteg idő, de ez az, amire megéri időt szánni.
2016. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!