Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány liter vizet kéne inni...

Hány liter vizet kéne inni naponta? És melyik a legjobb ásványvíz?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb. 3L megy naponta naturaqua/szentkirályi/jana általában.

2016. szept. 23. 12:35
1 2 3
 11/24 aikiboxer ***** válasza:
A leves miért ne lenne teljes értékű folyadék? (?)
2016. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Nálunk Baranyában borzalmas íze van a csapvíznek. Kb. mintha vegyszeres vizet innál. Így a csapvíz teljesen kizárt. Bioboltba lehet kapni forrásvizet, néha azt szoktam venni, ha van időm elcipelni hazáig, de nem tudom mindig azzal megoldani.


65-70kg vagyok egyébként.

2016. szept. 23. 15:21
 13/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mondjuk mert nem tiszta víz. Vagy akkor, ha a leves az, akkor a kóla is az mert abban is van víz?
2016. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is Baranyából vagyok, tényleg nem a legjobb a csapvíz. Mondjuk én bevallom citromos ásványvizet iszok ami elvileg szintén nem a legjobb. :D
2016. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

leves=viz amibe belefőzöl dolgokat,

kóla=búcsú a beleidnek, a csontjaidnak, a gyomrodnak, az idegrendszerednek, meg mindennek ami létezik

mondjuk én semmilyen levest nem szeretek, de nem hiszem, hogy a kólával kéne példálózni:)

2016. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hú de egészségtelen a csirkehúsos zöldséges fűszeres leves, milyen értéktelen lesz tőle a víz hogy ez mind bele van főzve, és a kóla egy szinten van ezzel igaz? Retardált...
2016. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Te annyira tudjátok bonyolítani a dolgokat, hogy az nem igaz. Sokan bele vannak buzulva a tápanyag számolgatásba, de soha nem fognak normálisan kinézni cucc nélkül. Akkor mi a fa.nak szenvedtek? A másik vega, a harmadik nem megy egy hétig edzésre azt sír, hogy össze fog esni. De a kérdésnél maradva minimum 4 liter legyen meg és csapvizet ne igyál.
2016. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Annyit vizet igyál amennyi jólesik.
2016. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"soha nem fognak normálisan kinézni cucc nélkül"

Annak a szemében nem, akinek már elturzult a látása, és kiszakadt a realitásból.

Nem kéne túlzásba vinni.

2016. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

És miért torzult el a látásod?

Ha soha nem láttál volna koxos testet, nem így gondolnád.

2016. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!