Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2-3 alkalmas 1 órás...

Heti 2-3 alkalmas 1 órás úszás mennyire izmosít? Ha nem is izmosít, akkor ad egy sportos testalkatot?

Figyelt kérdés
Például Hétfő, Szerda, Pénteken járnék. Néha pedig kihagynám a Szerdát. Melyik úszásnemben lenne célszerű úszni? Mell, gyors, vagy hát? Pillangót nem tudok normálisan. Igazából csak az lenne a lényeg hogy "úgymond" ne lustuljak el. És pörgésben tartsam az anyagcserémet. Eddig konditerembe jártam 4 évig, de most úgyérzem hogy váltanom kell, mert valamiért meguntam. Ha csak úszni járok, akkor is kell a 2g/tskg fehérje? Vagy elég lenne kevesebb is?

2016. szept. 25. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

1. kizárt, hogy 4 évig kondiztál

2. az úszástól nem leszel izmos, pláne, ha úgy jársz úszni, mint kondizni: álmodban

2016. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Miert lenne kizart?...

2. Itt nem nagyon izmosra gondolj. Rosszul fogalmaztam. Hanem egy átlagos sportos testalkatra.

2016. szept. 25. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakj kepet mi az amire gondolsz h el szeretned erni ugy konnyebb
2016. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportos lehetsz tőle, de izmos nem. Pl ilyen egy profi vizilabdás átlagban és azok izmosabbak, mint az úszók: [link]
2016. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kizárt, mert, ha nem vagy gyépés akkor 4 év alatt tanulsz annyit egy konditeremben, hogy erre a kérdésre tudod a választ. Amúgy a kedd csütörtök jobban izmosít...
2016. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!