Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így szerintetek jó gondolat...

Ez így szerintetek jó gondolat menet?

Figyelt kérdés

Mivel még nincs alkalmam terembe járni edzeni a lakhely miatt.


Így elkezdtem a saját testsúlyos edzést.


Szerencsémre húzódzkodó és tolóckodó korlát is rendelkezésemre áll így "eszközbeli" akadályom nincs.


De ugye saját súlyos edzéssel nem lehet úgy fejlődik mind súlyzóssal ez tény.

Arra gondolat miután már jól mennek az adott gyakorlatok vennék egy súlymellényt így tudnám még nehezíteni azokat. Így a gyakorlatok nehezítésével + a súlymellénnyel fen tudnám tartani a progresszió az edzésben .

Pl Ha már a tolódzkodásból már megy 20 akkor +5 kilóval csinálnám majd ha már az is akkor +10 kilóval.

Ez lenne az alap ötletem

Eddig elolvastam a Sárga kapszulát és a Street workout mindenkinek c könyveket hogy valamennyi fogalmam legyen az étrendről és a gyakorlatokról .Mié milyen a témával foglalkozó könyv van amit ajánlott elolvasni?


2016. szept. 25. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
sajat sulyos edzessel is lehet egy jo fizikumot epiteni,nezd meg az oilinpikon tornaszokat.
2016. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ajánlom a fegyencedzést. A könyv szépen lépésről lépésre fejleszti a testedet. Viszont ez nem tömegnövelés ettől nem leszel kétajtós szekrény csak szimplán kidolgozott testű és erős.
2016. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért ilyen hülyeségekre költöd a pénzt, mint a súlymellény, miért nem veszel rendes rudat, meg súlyokat, esetleg kézi súlyzót.
2016. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, sokkal több értelme lenne.
2016. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!