Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő-testépítő edzésterv?

Erőemelő-testépítő edzésterv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy hogyan kellene összeállítani egy olyan edzéstervet, ami erőemelő gyakorlatokra épül, de azért vannak benne kiegészítő gyakorlatok is, mint pl tolodzkodas, huzodzkodas, bicepsz rúddal, lábnyújtás stb. Eddz valaki igy vagy ez hulyeseg? Marmint hogy a 3 alapgyakorlatban erőemelő jellegű ismétlésszámmal, sorozatokkal, pihenőkkel, a tobbi gyakorlat meg testépítős jellegu?

2016. szept. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jo otlet. En is vmi hasonlot tervezek.
2016. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Pl icf 5x5. Lábnyújtás nem kell.
2016. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó így,de az írásodból nem úgy tűnik,hogy tudnád,milyen az erőemelő edzés
2016. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyjabol tudom milyen de konkret tervet nem nagyon talaltam a neten. 5x5 meg nem tudom... Nem keves az 5 gyakorlat?
2016. szept. 28. 06:54
 5/9 Cortez70 ***** válasza:

Nem 5 gyakorlat van, hanem több. Azért 5x5, mert a nagy súlyos alapgyakorlatokból megy 5 sorozat,sorozatonként 5 ismétléssel. Itt a terv:

[link]

2016. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valahol pedig 5 gyakorlatot olvastam na mindegy, koszi a felvilagositast
2016. szept. 28. 07:35
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2016. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondom,h nem tudod milyen az erőemelő edzés
2016. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mannnocska ***** válasza:

A powerbuilder-ről szedd le az ingyenes e-bookjukat, vannak benne elég jó edzéstervek, meg mindenféle dolog le van írva ami az erőemeléssel kapcsolatos. Van egy kis elmélet is, amit nem árt tudni, illetve alapszintű nyújtási, és mobilizációs ismeretek is.


Az öt gyakorlat nem hülyeség, csak félinfó.


guggolás, fekve nyomás, felhúzás, mellről nyomás, döntött törzsű evezés


Ezt hívják az 5 alapgyakorlatnak, és vannak erre épülő edzéstervek is, de ezt csak informatíve írom le.


Szerintem jobb ha kicsit teljesebb képet igyekszel keríteni az egészről, mint egy random edzésterv követése.

2016. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!