Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valoban ennyire veszélyes...

Valoban ennyire veszélyes természetes tesztoszteron fokozot használni?

Figyelt kérdés
mert azt olvastam azert nem jok ezek annyira mert leáll töle a szervezet saját teszo termelese mivel azt erzekeli hogy van elég tesztoszteron es igy az nem fog semennyit se termelni igaz ez? es ezt ki lehet kuszobolni valahogy?

2016. szept. 28. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te a külsőleg bevitt tesztoszteronról beszélsz. A sima kis növényi eredetű tesztó fokozók nem csinálnak ilyet. Sőt, semmit sem ér 30 éves kor alatt kb.
2016. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Természetes tesztó fokozók semmit nem érnek, vagyis nekem, de ahogy hallottam ismerősöknek sem pl. Tribulus. Vérben nem emelik a tesztoszteron-t, akkor meg ? :))


Ami egyedűl hatásos és érzed is rendesen, az a DHEA, Európában betiltották, USA-ból volt, hogy rendeltem régebb és hatott is érezhetően, nem csak placebo ;)


Amiről te beszélsz, az szteroid.

2016. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
olvass kicsit figyelmesebben legközelebb
2016. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon is sokat érnek... csak nem azt okozzák amit az elvakult gyúrósok várnak tőle...

Pusztán elnyomják a rákkeltő ösztrogént...

2016. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezek nem tartalmaznak hormonokat mitől érzékelné a szervezet hogy sok van ha nrm termel? Ezek a saját termelést növelik, optimalizálják.
2016. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4-es inkább az agysejtjeid nyomják el te idióta. Ja bocs 3 pont kell ...
2016. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2es!Itt ott lehet azért venni DHEA-t.Azt nem tudod hogy napi hány mg lenne belőle az ajánlott?
2016. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Látom lepontozott a sok gyökér... de utána lehet olvasni nyugodtan, a természetes "testo fokozók" valójában ösztrogén gátlók, amik pusztán az ösztrogén tesztoszteron arányán változtatnak a szervezetben...

Mivel kevesebb ösztrogén lesz, ezért arányaiban "fokozza"a tesztoszteront...

2016. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mutass már nekem erről egy labor eredményt, hogy mennyivel csökkent az ösztrogén szintje valakinek aki pl tribulust szedett nagy dózisban, vagy bármi mást ami a természetes tesztófokozókban van. Mert enélkül te is csak okoskodsz a levegőbe verébgyerek. Pénzkidobás az összes ilyen szar.
2016. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még egy provi szerű vényes gyógyszer sem tudja elnyomni nagyon az ösztro szintet, nem, hogy egy legális, boltban kapható kis mezei tesztó fokozó. Ne beszéljünk már hülyeségeket a levegőbe.
2016. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!