Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányas ismétlésszámmal tudok...

Hányas ismétlésszámmal tudok "legjobban" erősödni és mikor növeljem a súlyt?

Figyelt kérdés
Eddig alacsony ismétlésszámot alkalmaztam, 3 , 5, de most kipróbáltam a 8-at is. Visszatérjek alacsonyabb ismétlésszámra, vagy maradjak ezen egy ideig és nézzem meg, hogy fejlődök-e? A súlyt mikor, hogy növeljem? Tornásszam fel az ismétléseket, vagy alapból olyan súlyt válasszak, amivel tudom, hogy menni fog?

2016. szept. 28. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobban bejött. Én úgy csinálnám hogy adott x kiló amibe bele tudok nyomni hatot addig nem emelném amíg nem menne bele 10.utána annyival növelem hogy belemenjen épphogy 6.
2016. okt. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy lehet 3-6 ismétlés közt is mozogni az attól függ neked mi az ideális. Meg persze a céltól.3-4 hetente meg menj fel nagy súlyra 2 ismétlésig. Piramis módszer is jó néha akár a nagy súlyos napon. Új kiegészítő gyakorlatok is jó lehet. :)
2016. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!