Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon, súlyzók nélkül milyen...

Otthon, súlyzók nélkül milyen gyakorlatokat végezzek annak érdekében hogy a karjaim vastagabbak/izmosabbak legyenek?

Figyelt kérdés
Nem akarok én testépítő lenni meg nem akarok olyan karokat mint egy vadállat csak annyit hogy látszódjon egy kis izom. Most eléggé vékony szóval szeretném hogy egy kicsit formásabbak legyenek.

2016. szept. 30. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szűken fekvőtámasz ököllel (tricepsz)

Börtön tolódzkodás 2 székkel (Tricepsz)

Megtöltesz 5 litres palackot vízzel azzal oldalemelsz (váll)

Vásárolsz gumikábelt és azzal bicepszezel meg oldalemelsz


Vannak alternatívák, csak kell keresni.

2016. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húzódzkodás, tolódzkodás, fekvő, kézállásból karhajlítás.


De szerintem ne hagyd ki a lábadat és hasadat sem:

Guggolás, lábemelés.

2016. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Függeszkedés,húzódzkodás ezek a legjobbak karra.
2016. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mehetnek amiket előttem írtak, de negnyugtatlak, naturál keretek között sosem leszel túl izmos, se vadállat. :)
2016. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megy a zöld.

#2 - a lábammal nincs gond, sőt még lehetne vékonyabb is...

:)

2016. szept. 30. 16:02
 6/9 likebike ***** válasza:
Kétlem,hogy nagyon izmos lenne a lábad.Eddz a lábadra,fontos!
2016. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokat járok biciklizni, biciklitúrára ezért a lábaim vastagsága szerintem megfelelő és éppen ezért szeretnék kézre edzeni mert a lábaimhoz képest aránytalanul vékony. :)
2016. szept. 30. 17:04
 8/9 likebike ***** válasza:
Egyrészt karra szeretnél edzeni,meg biciklizéstől nem nagyon lesz izmos a lábad.De te tudod.
2016. okt. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz testépítői szinten izmos lábat, akkor elég futással, bicajjal átmozgatni és kész. Kicsit izmosodhat is tőle, de nem lesz látványos. De legalább nem is hanyagolod el. Ha saját súllyal edzel, akkor annyira nem fog elmenni a felsőtested a lábadhoz képest, hogy hülyén nézz ki. A gorillák a Youtube-on, akik a mászókán pörögnek, azért rendelkeznek bitang felsőtesttel és csirke lábbal, mert kokszolnak és mellette súlyokat is emelnek. Csak azért írom, mert láthatsz ilyet könnyen és felmerülhet a "WTF??".
2016. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!