Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy növelhetném a csuklom...

Hogy növelhetném a csuklom kerületét?

Figyelt kérdés
Szeretnék nagyobb nyakat, bicepszet csak az a baj hogy ha tovább növelem a kerületüket akkor nem lesz szimmetriába a testem.

2016. okt. 11. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
minden mást növelni kéne és akkor szimmetrikus maradna
2016. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az mutat majd jól, ha vékony a csuklód és izmos vagy.
2016. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Steve Reevens szerint a csukló kerülete x 2.52 = a felkar, nyak, vádli kerülete.(a vádlira a bokám kerületét használom és azt szorzom 1.80-al)


Ezelőtt hónapba picit túlléptem a "megengedett" méretet(bicepszen)...

Szóval a kérdés adott...


(nem csak csuklóra használnám a módszert hanem az egész testemre, a magasságomat is szeretném növelni.Régebben olvastam egy könyvet ahol ez le volt írva, de elfelejtettem már a címét...)

2016. okt. 11. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Növivel tudod növelni. Mással kétlem.

Mekkora a csuklód? Mert az enyém 17,5, ahhoz pedig ezek szerint 44-es kar lenne az "ideális". Enyém viszont 41, de van rajta zsír is.

2016. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivastagodhat, ha zsírosabb vagy, vagy megvastagodnak valahogy az inak, ízületek. Fizikai melósoknak, például kőművesek közül némelyeknek megvastagszik a munkával töltött évek során. De az is lehet, hogy nem. Nekem is ropi, valami 16-17 centi, apámnak majdnem 20. De ő olyan 100-110 kiló, nem kis darab.
2016. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 - Szóval azt mondod hogyha csuklóhajlításokat végzek akkor elérem a célom.(hisz ugyanazt a biomechanikai mozgást utánozza(gondoltam erre, csak ezt az utolsó megoldásként akartam bevetni))
2016. okt. 13. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nem jó ötlet tulajdonképpen a csuklóhajlítás. Ha ennyire izoláltan csinálsz valamit, akkor nagy eséllyel megsérülhet a csuklód. Kb. mint amikor valakinek megsérül a könyöke egy tricepsznyomásnál. Inkább csináld az alapgyakorlatokat, attól is erősödni fog az alkar, csukló.
2016. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!