Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növelhetném a tömegemet?

Hogyan növelhetném a tömegemet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 175 cm és 55-56 kg szóval érthető, hogy miért akarom növelni.

Azért van rajtam izom is szóval nem állnak ki a csontjaim.

Milyen ételeket egyek leginkább ?

Milyen sűrűséggel ?

Edzés,kondiba ?

Táplálék kiegészítő ?

Olyan 10 kg ot szeretnének növelni magamon.



2016. szept. 10. 20:48
 1/8 anonim válasza:
36%
Figyu, szerintem csirke+rizs mellé kondi és egy kis tömegnövelő. Ettől biztosan jön 1-2 kiló :)
2016. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Barátaim is mondták már párszor. :D

De rendben kipróbálom akkor. :)

2016. szept. 10. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Jo lesz az 15 nek is vagy 20 kgnak
2016. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy vegyel ilyen szart... Egyel rendes kajat meg edz rendesen aztan kessz hulyeseg a cukros szar csak penz kidobas abbol eleg sok minosegi kaja kijon
2016. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen... én se vagyok nagyon híve a poroknak meg kapszuláknak.
2016. szept. 10. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pprok meg a kapszulakkal van gond. Vsak hulyeseg 55kilo vagy 2etkezesbol beviszed a napi kajad akkor meg foloslees a tapkieg csak vitamin kell meg a kaja es kessz
2016. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 likebike ***** válasza:
93%

Ne vegyél tömegnövelőt!Komolyan,én nem értem,miért tanácsolnak ilyeneket egyesek,hogy vegyél ilyen sz@rt,aztán feljön 5 hónap alatt 15kg,utána jöhet a diéta,mert ugye bezsírosodtunk,leszálkásítasz és kb.ugyanott vagy,ahol elkezdted 1 évvel ezelőtt,mert csekély mennyiségű izom jött fel.

Inkább tisztán tömegelj,jöjjön fel havi 1kg,időbe kerül,de legalább nem dobod ki a pénzt az ablakon meg nem kell agyondiétázd magad.Így lassan lesz egy jó formád,pár év múlva egy laza diéta és attól a kevés zsírtól is megszabadulsz,amennyi feljött.

2016. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat. :D
2016. szept. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!