Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ez a felsőtest lányok?...

Milyen ez a felsőtest lányok? Ki van sportolva? Látszik hogy sportol az ember?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 16. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, jól néz ki a figura. Nincs túlzottan kigyúrva, de látszik, hogy ad magára. Ha újra fiatal lennék, én se tolnám olyan keményen.
2016. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ez pont olyan mintha egy dagi csajnak nagy melle van, sovány gyereknek pedig kockahasa... és igen létezik, van is pár ilyen "izmos" gyerek a környezetemben!
2016. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

14 éves kezdő kondisok is kinéznek igy :)

látszik hogy nem zabál össze-vissza és nem csak ül a fotelba, de nem kifejezetten izmos..olyan gurulósfocista alkat

2016. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De nem tudom, miért olyan nagy dolog, hogy Justin Bieber kicsit kiizmosította magát? Az ilyen hasolnó tinilány bálványokkal kapcsolatban már nem ez az első kérdés, hogy na, izmos stb. és akkor jönnek, az ááá, ez semmi, 2x lemész és így nézel ki, kevés testzsírral kommentek. Emberek, ez az ember nem csinál semmit, csak partyzik egész nap, nyílván az egójából adóódan valamit ad magára, ez a minimum, hogy legalább egy ilyen teste legyen... ráaádásul nincs semmivel se gondja, mert megveheti a legjobb személyi edzőt, aki ír neki edzéstervet, étrendet és instruálja, nincs semmi gondja a táplálékkiegészítők, agy épp a kondibérlet megvételével. Én max. azon csodálkozom, hogy ennyi pénzzel, engem nem motiválna semmi, hogy itt tartsam a testzsírom, mondjuk gondolom, ink. füvezik meg iszik, mint hogy édességeket egyen, ennyi izom meg feljön ezzel. Egy húszonéves embernek egyébként ez nem egy nagy forma, én egyébként se tartom sokra a vékony embereket, nem rosszabb semmivel se valaki fizikálisan, ha van rajta valamennyi, főleg, hogy amiben esetleg hátráltatna a súly (belassít, elfáradsz hamarabb stb.), az nála pont nem releváns, mert nem hiszem, hogy túlságosan meg lenne edzve ilyen szempontból, úgyhogy ő ezzel az alkattal se áll jól e téren. Szóval nem tudom ezt miért kell ilyen kényesen kezelni.
2016. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!