Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik, ha így táplálkozo...

Mi történik, ha így táplálkozom? Diéta. Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos elkezdtem diétázni. 2g fehérjét,1,5 g szénhidrátot fogyasztok testsulykg-ra. A fehérjékkel bevitt zsírokat és némi esszenciális zsírokat (halolaj,lenmagolaj,borágó) napi 2 kapszula. De ez mellett nem edzek,csak néha egyenlőre.Hozzáteszem a célom zsírégetés! Szóval edzés nélkül is fogok heti 0,5-1 kg-t fogyni zsírból,csak nem fognak nőni az izmaim? Vagy edzés nélkul ezzel a makrotápanyag mennyiséggel,amit fentebb leírtam már hízni fogok?


Férfi,21 év,75 kg,182 cm magassag


2016. okt. 20. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kevés, tehát fogyni fogsz. Zsírból vagy izomból ( vagyis hogy melyekből mennyire) inkább az a kérdés. De ennyi fehérje mellett jól is kijöhetsz.
2016. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért,rosszul is?
2016. okt. 20. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Rossz diéta vagy akár súlyzós edzés hanyagolása miatt lehet hogy izom épül le nem zsír. Izmot könnyebb lebontani mint a zsírt. És ugye izom mindenkinek jól áll... Szerintem jó lesz ez a diéta de azért én nem vagyok benne 100% ig biztos
2016. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!