Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A meta kúrám most ér véget...

A meta kúrám most ér véget jövőhéten.12 kgt felszedtem. Nem ittam semmi károsat nemcsináltam csak tartottam az étrendet. Szerintetek meginnék egy 2 literes sört lenne valami bajom?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Éppen elég baj, hogy danabolt toltál magába. Amúgy remélém tudod, hogy annak a 12kg-nek kb a háromnegyede csak víz és glikogkén. :/
2016. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy magában? Proviron ment

Ahogy vége a kúrának ovgil5000iu meg zita is fog menni!

De am nem ez volt a kérdés

2016. okt. 21. 17:16
 3/10 dirtboy ***** válasza:
52%

meta fogyasztása idején tilos az alkohol,ha már csak zita megy akkor már papírforma szerint nem vészes de mivel a meta most jól megterhelte a májad nem kéne az alkoholt erőltetni.

májvédő nem ment? pl máriatövismag olaj? ha nem ment akkor kezd el szedni.

2016. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magában alatt azt értem, hogy a danát csak a tesztó kúrák első 4 hetében szokták használni, "előjáték" gyanánt, amíg be nem üt a tesztó.
2016. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Májvédőt kúra alatt? Értesz te hozzáegyálltalán?

Azt kura után kell nem közbe hogy kitisztítsa a cuccot nemhatott vna semmit!

2016. okt. 22. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából tökmind1, mível az utóbbi időben eléggé megkérdőjeleződött a máriatövis (milk thistle) kivonat máj védő/regeneráló hatása tudományos körökben.
2016. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Merthogy?
2016. okt. 22. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Merthogy mi? :?
2016. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Májvédő.. Látom a hülyeség könnyen terjed.

Máriatövissel meg hasonló szarokkal nem fogod megvédeni a májad semmitől, hidd el. Májra vonatkozó laborértékek máriatövis használatával és nélkül közel ugyanolyanok voltak, a különbség lényegtelen.

2 liter sörtől nem lesz bajod, de inkább hanyagolnám.

2016. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:
akkor ne menjen az se igazad van,minek is adnánk esélyt arra hogy kicsit is jobb legyen
2016. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!