Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 hónapja csinálom a teljes...

5 hónapja csinálom a teljes testes átmozgató edzést, és most váltanék osztottra, szerintetek így jó?

Figyelt kérdés

Hétfő

Fekvenyomás

Áthúzás

Fekvőtámasz

Tricepsz nyújtás

Vállból nyomás

Döntött törzsű oldalemelés


Szerda

Guggolás

Felhúzás

Kitörés

Álló vádli


Péntek

Bicepsz

Húzódzkodás

Döntött törzsű evezés

Combhajlítás

Has



2016. okt. 24. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mellre kellene egy tárogató gyakorlat fekvő helyett.

Vállra esetleg előreemelés még mehet.

Lábnapról vedd ki a felhúzást és tedd be a húzódzkodás helyére, azt el lehet hagyni akár.

Lábra még kellhet combfeszítő, combhajlító gépezést tedd át a lábhoz, de akkor szerintem elhagyhatod a kitörést.

Bicepszre, tricepszre mehet 2-3 gyakorlat is.

Hasra mehet hasprés, lábemelés.


Ha osztottat szeretnél, akkor én így csinálnám:


Mell:

-fekvenyomás

-tárogatás

-áthúzás


Hát:

-evezés

-felhúzás

-egykezes evezés

-lehúzás mellhez


Láb:

-guggolás

-combfeszítő

-combhajlító

-vádligép


Váll:

-mellről nyomás v. vállból nyomás

-oldalemelés

-döntött törzsű oldalemelés

-előreemelés esetleg


Bicepsz:

-kétkezes rúddal

-egykezesekkel beforgatva

-kalapács


Tricepsz:

-letolás csigán

-szűknyomás

-tricepsznyújtás


Has:

-lábemelés

-hasprés


De majd jönnek hozzáértőbbek. Nem kötelező amúgy osztottat edzeni, el lehet kezdeni ICF 5x5-öt vagy mást is.

2016. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen besz1rtam :D

Mellre 3 gyakorlat? Áthúzás és tárogatás? Minek? Hátnál minek csiga helyette csinálnál vállvonogatást. Minek kell combhajlító vagy combfeszítő gép? Én csak guggolok és vádlizok, de ha nagyon akarod csinálsz mellé merevlábas felhúzást is.Vállra 4 gyakorlat, mi a szent sz1r? Bicepszre is minek 3? Meg tricepszre is? Borzalom :D

Megsúgom, egy kemény gyakorlat többet ér 10 lazánál. Ez a kivitelezésre és a sorozatokra is vonatkozik.

2016. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De megmondom a frankót, hogy válaszoljak a kérdésre. Én maradnék teljes testes edzésen vagy maximum 2 felé osztanám, A-B-re. Írnék egy edzéstervet így amivel legjobban tudok erősödni, de gondolom, te ilyet még nem tudsz, mert még kezdő vagy. Ezért nézz ki egy jó edzéstervet amivel tudsz erősödni. A cél, hogy minél erősebb legyél. Amíg még kezdő vagy, addig keress egy jó tervet, mondok egy-két példát. ICF 5x5,Stronglifts 5x5... stbb..
2016. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Osztottat akarok mindenkép, egyszerűen nem regenerálódok 2-3 nap alatt kell az 1 hét nekem.
2016. okt. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!