Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érdemes bevinni a...

Hogyan érdemes bevinni a tojásfehérjét?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint nyersen nem a legjobb formája a bevitelnek,de mégis ha egy testépitő azt mondja hogy megeszik napi 20 tojásfehérjét,azt milyen módon ?

2016. okt. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfőzik, megsütik(kókuszzsírban), illetve lehet kapni tojásfehérje rudat.
2016. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyanra készítsd ahogy szereted. Én pl sima rántottaként eszem reggelire.
2016. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy csak akkor teljes értékű a tojás aminosav tartalma, ha a sárgája is benne van.
2016. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg rántottában.

mert szerintem nem sok olyan szerzetes türelmű ember van,aki minden reggel nekiül 20 főtt tojást lehámozni.

ettől függetlenül bármelyik hőkezelt formában ehető.

2016. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen ehető, élvezeti szempontból nyersen habként is szuper, de ugye ez nem annyira nyerő. Megsütni a legegyszerűbb, én inkább élvezetre megyek, így kis zsírt és sajtot belekeverve, szerecsendióval, sütőben, muffinformában sütöm, felverve. Amúgy sok ételbe beledobható pluszban, amihez tojás kell. Nagy számban tojásfehérjét enni már nem tuti, hogy az élvezetről szól, az ember megsüti, megeszi, annyi. Rossznak nem rossz :)

Ha egyszer valaki ezt mondja neked, kérdezd meg tőle, ő hogyan csinálja. De bizonyára nem szórakozik, hanem csak megsüti. Én zabot is el tudok képzelni benne, bár még nem próbáltam, csak egész tojással.

Persze édesszájúak sütit is készíthetnek vele. Nyilván akad ilyen is.

2016. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!