Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből mennyit? Has-comb-farizo...

Miből mennyit? Has-comb-farizom gyakorlatok, minden nap tornázok, mennyit javasoltok 1-1gyakorlatbol? És mennyi idő után lesz eredménye?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyni szeretnél vagy tömegelni?
2016. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feszes has popsi és láb lenne a cél,láb súlyt is vettem 1-1kg-os,diétázom mellette
2016. okt. 25. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha súllyal (először min. 30-40kg-al) guggolsz és lábemeléseket csinálsz.


Nagy súly nélkül, nem igazán lesz látványos a különbség.


https://www.youtube.com/watch?v=dB5wwQvZHs4

2016. okt. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
56kg-os nő vagyok,nem kellett sosem edzenem,nem hinném hogy akár 10-kilóval is tudnék guggolni :D az én problémám a narancsbőr, és pár kiló felesleg,úszógumi a hasamon,ezeket szeretném eltüntetni :) mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat
2016. okt. 26. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz diéta kell, nem plusz edzés.
2016. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam hogy diétázom is
2016. okt. 26. 15:23
 7/7 anonim válasza:

Nekem annak idején, mikor felszalad pár kiló, az emelkedőn való futás, rendszeres gyalaoglás tett jót a fenekemnek, combomnak - meg a kilók is eltűntek ;) Ill. az elliptikus tréner is jó. Nem vagyok edző, csak egy hasonló súlycsoportú nő.

+ csirkének a bőrét (pl. sült csirkeszárny) lehetőleg mellőzd a narancsbőr miatt.

2016. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!