Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelente meg csinálok...

HLA kérdése:

Ha reggelente meg csinálok 20perc Rubint Réka popsi és comb tornát (Add önmagad 1 része) és este még meg csinálok 8 perc hasizom torna és 8 perc farizom torna. Akkor így tudok fogyni és formásodni?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat szeretnék! a bunkó megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi. esetleg tippeket elfogadok hogy hogyan tudnék gyorsabban fogyni és formálódni csípő fenék és comb téren. köszönöm a válaszokat előre is!
2012. máj. 30. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

megfelelő étrend az alapja mindennek. anélkül akár hízhatsz is bármit sportolsz. helyi fogyás nincs, de alakformálás szempontjából sem érdemes kiemelni 1-2 testrészt és a többivel nem foglalkozni. Ha eddig nem sportoltál semmit valószínűleg javul az alakod a mozgástól, de ez eleve nem lóverseny, hónapos távlatokban érdemes gondolkodni és állandó mozgásban, nem pedig úgy hogy x hónapig kell csinálnod, mert akkor ha el is érsz valamit az nem fog megmaradni.

A tornát inkább nem szólom le, mozgás az is, bár nekem magas hogy miért percbe méred, de nem akarom a bunkóság határait feszegetni :D

még1 tipp: fejlődni csak a terhelés folyamatos fokozásával lehet, ha mindíg ugyanazt csinálod az csak szintentartásra jó, (de előtte érdemes elérni egy szintet.)

2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazán fogyni a megfelelő étrenddel lehet. Arról pl nem írtál semmit. A tornát meg a helyedben nem bontanám így szét, inkább legyen egyben 45-60 perc, mint így külön. Ez a 8 perc hasizom meg 8 perc farizom egyébként is kevés, meg sokat nem is ér. Nincs helyi zsírégetés, genetikailag meghatározott, hogy hova hízol, honnan fogysz. Tehát hasizmot akkor érdemes csinálni, amikor már szépen látszanak az izmok, addig nem sokat ér, amíg zsír fedi, mert nem akkora izomcsoport, hogy sok energiát vegyen el. Egy kiadós lábazás ezerszer többet ér, és még a hasat is edzi közben.
2012. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az étrend: követtek egy diétát ami húst halat zöldség és tojásokból áll- december óta fogytam 6-7 kg( 67.5ről 61,5-62 kg) de a csípőmön fenék comb még mindig ott van a zsír párnák ezeket szeretné eltüntetni erre tudtok valami jó módszert vagy ötletet hogy hogy. köszönöm
2012. máj. 30. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szénhidrátot eszel? Amiket leírtál, azok jók, de gondolom nem magukban eszed. Hányszor étkezel egy nap? Valószínű egyébként a szénhidrát bevitelen kellene egy kicsit csökkenteni, hogy új lendületet vegyen az egész.
2012. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az étkezésem sajnos nem rendszeres. ha napi 5ször kéne keveset ennem akkor tutti sokat ennék valamelyik étkezésnél ismerem magam sajnos. abonett kenyeret eszek kenyér helyet túrót gyümölcsök nagyjából ennyi. sztem abba lehet a porbléma h nem iszok meg naponta 2 litert csak akkor ha erőltettem. ahogy olvastam az is sokat számit egy diétánál.
2012. máj. 30. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az a gond, hogy nem eszel normálisan szénhidrátot. Kiürült minden glikogén az izmaidból, így most azokat bontod, a zsírod meg marad úgy ahogy van. Egyél gyümölcs és túró helyett rizst a húsokhoz.
2012. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké.köszi megfogadom a tanácsod.
2012. máj. 31. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!