Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésről hogyan váltsak...

Tömegelésről hogyan váltsak át szálkásításra? Milyen ütemben csökkentsem a kalóriát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy eddig 4000 kalóriával tömegeltem. Akkor hogyan csökkentsem? Mert gondolom nem egyik napról a másikra kell levinni 2000 kalóriára.

2016. okt. 26. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem csökkenteném amíg a testem nem szokott hozzá az aerob/ kardió edzésekhez. Amúgy a napi kalória szükségleted kéne kiszámolni és alá lőni 200-250 kalóriával. Heti max 1 kiló fogyás az optimális ezért haladunk kis lépésekben és nem rögtön lefelezzük a napi kalóriabevitelt.
2016. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig is szoktam heti 1-2-szer aerob/kardiozni.
2016. okt. 26. 18:00
 3/5 A kérdező kommentje:
A napi kaloria mennyiseg az a szintentarto mennyiség?
2016. okt. 26. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint a napi kaloriaszukseglet
2016. okt. 26. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az az a kalória mennyiség ami mellett stagnál a súlyod. Viszont erre nem szerencsés hirtelen vissza állni mert izmot fogsz veszíteni. Nehéz lesz ugyan olyan intenzitással és súlyokkal kivitelezni az edzést mínusz 1000kcal-val. Én fokozatosan venném el 200-asával.. és kb 2 hét lenne ennek az időintervalluma mire átbillensz és kalória deficited lesz.
2016. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!