Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Derek serules, mitol?

Derek serules, mitol?

Figyelt kérdés

Mult heten nyujtas kozben megserult a derekam. (Lehet) tul erosen megnyujtottam, majd egy roppanast hallottam es onnantol kezdve kezdett el fajni. Masnap alig birtam jarni, ulni, mindenhogy fajt. Azota enyhult, tegnap ismet ugyanigy nyujtottam, aztan roppanas, majd fajdalom. Ma pedig valamiert nem is faj, csak ha nyomkodom a fajo ponton, de birok jarni, ulni is.

Egyebkent csak a alsohatam gerincemtol levo bal oldalt faj. De olyan fura, melyrol jovo fajdalom.

Valaki tapasztalt mar hasonlot?



2016. okt. 27. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen szerencsére,de elmennék egy dokihoz vele,az tuti ..
2016. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csontkovács
2016. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén csak az orvost és a csontkovácsot tudom ajánlani.
2016. okt. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első körben orvos - ortopédia, és reménykedj, hogy azt mondják nincs semmi baj.

Ha ezt mondják akkor manuálterapeuta(csontkovács), de csak olyanhoz menj, akinek orvosi végzettsége is van, vagy legalább sokan ajánlják... mert sok a kontár köztük sajnos...

Ha autóval megközrlíthető Pátks fejer megye Dr. Mgráz nemtommi nagyon jó.

2016. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!