Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erre jó a tömegnövelő?

Erre jó a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok és akármit akármennyit eszek nem sikerül híznom. A tömegnövelőt használhatnám erre, lenne hatása? Illetve milyet, milyen márkájút ajánlanátok? 19/L
2016. okt. 30. 12:30
 1/10 GYMBOY ***** válasza:
Inkabb : pufirizs , rizs , zab , banan , etc. Feherjet meg konnyen beviszed
2016. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gondolkozz egy kicsit, mielőtt vásárolsz, könyörgöm.
2016. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Akármit, akármennyit"... Pontosan mit, pontosan mennyit? Sportolsz valamit? Milyen magas vagy? Mennyi a súlyod? Hány kalóriát viszel be egy nap kb? Ha tömegnövelőt iszol, de nem eszel mellé elég szilárd táplálékot, az sem fog segíteni. Csak ennyi kérdésem van :))
2016. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:
100%

neve ugyan megtévesztő de nem fog csak úgy rádszaladni a kiló tőle.

csak edzés után jó de én akkor sem innám,mert drága.

edzés után inkább fehérje és külön vennék gyors ch-t,olcsóbb és olyan arányban kevered ami neked jó.


neked inkább étrend kell,pusztán egy kiegészítő nem fogja megoldani az egész napi kajálásod.

2016. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 napi 2000 kalóriát viszek be körülbelül, 173 cm és 49 kg vagyok, sportolni semmit sem sportolok.
2016. okt. 30. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

nap kérdése.


miért nem edzel? nem lenne jobb, ha nem csak zsir meg viz jönne, hanem izom is, és formásabb, kerekebb, teltebb lennél?

2016. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ndm ***** válasza:
már bocsi, de a napi 2000 kalória az lóf.sz, nekem 2000 kalória után még legalább 2 étkezés következik, pedig én is 187 cm mellett egyelőre csak 69 kiló vagyok. ne cukros szarokkal tömd magad, sok rizs, burgonya, köles, zab, szárnyas, vörös hús, meg rengeteg zöldség + súlyzós edzés. ha még mindig úgy érzed, hogy a kaja miatt nem hízol, csinálj meg egy-két házi banánshaket (mehet bele a banánon kívül tej, túró, görög joghurt, méz, lekvár, kakaó, meg akármi, ami kalóriapluszt rak bele). Finom, könnyen lemegy és tápláló. :)
2016. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ndm ***** válasza:
igaz, fiú vagyok.. :P
2016. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az anyagcseréje, valakinek 2000 sok valakinek 4000 kevés, ezt neki kell kisakkozni
2016. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:
na meg a kérdező nem edz így valószínűleg jóval kevesebbet használ fel.
2016. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!