Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikorra lesz szemmel látható...

Mikorra lesz szemmel látható változás?

Figyelt kérdés
Heti 3 intenzív edzés, és tökéletes étrend (3g protein/TSKG, 7g ÖSSZETETT CH/TSKG, és kb napi 50g zsír) mellett kb mennyi idő múlva lesz szemmel látható eredménye az edzésnek? Youtube-on olyan "1 év alatti átalakulás" videókat látok, hogy szinte már hihetetlen...

2016. nov. 1. 13:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki beleköt, azért kell ennyi fehérje és ch mert alapból nehezen hívó típus vagyok + még nehéz fizikai munkát is végzek. Ezzel az étrenddel 2 kg-t híztam a múlt hónapban.
2016. nov. 1. 13:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
9-10 hónap legalább.
2016. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igy eleg nehez... hany kilo vagy most es milyen magas? Miota edzel? Esetleg van keped a mostani formarol? Nem mindegy honnan indul az ember... ha nem vagy kezdo naturalon havi 1-2 kilo mar jo eredmeny. Az hogy abbol mennyi izom es mennyi zsir csak a kajan mulik.
2016. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

70 kg vagyok most, 176 cm magas, és 1-1.5 hónapja edzek.


Ezt a képet tegnap lőttem, pont ezért h lássam később, fejlődtem-e valamit.


[link]

2016. nov. 1. 14:05
 5/14 EZ-M ***** válasza:
100%
Youtubos videók 90%-a koxosokról szól nem naturálokról. Pár hónap alatt is lehet minimális változás(amit lehet mások észre sem vesznek rajtad) de kb egy 10 hónappal számolj legalább.
2016. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a cel? Szerintem eleg sok zsir is van rajtad. De alapnak nem rossz. Szerintem a 7 gramm ch eleg sok. Igy el fogsz jobban zsirosodni. En kevesebb ch t vinnek be.
2016. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb 1 év alatt.
2016. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os! Próbáljam meg 6g/TSKG-mal? Kb 5-öt javasolnak indulásnak, de a munkám miatt biztos hogy annyi nem elég.
2016. nov. 1. 14:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a tömegnövelés a cél, lehetőleg kevés zsírral. Testzsírszázalék-mérésen 14% jött ki.
2016. nov. 1. 14:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Erre nincs jo valasz. Mindenki mashogy reagal. Ha ugy gondolod kell a 7, akkor legyen 7. Szerintem sok, de nem tudom igy latatlanba milyen munkat vegzel mellette. Folytasd a 7-el es ha ugy latod 2-3 het mulva hogy zsirosodsz akkor vedd le 6-ra. Ha meg mindig zsirosodsz akkor 5-re. Neked kell kitapasztalni.
2016. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!