Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéssel lehet jó...

Ezzel az edzéssel lehet jó feneket elérni, ha igen mennyi idő alatt lesz látható változás?

Figyelt kérdés

kitörés 20-szor

csípőemelés 5-ször

térdelőtámaszból lábemelgetés nyújtva majd, hajlított lábbal 20-szor

láb emelés széken hason fekve 15- 20 szor.

Tudom, hogy még az ismétlés szám nem sok, de még csak 2 napja kezdtem el, és nagyon kezdő vagyok ezért úgy gondoltam kezdetnek ez jó. Ha csak ezeket az edzéseket csinálom és vékony vagyok( 47 kg 16 évesen) akkor is kell valamilyen diétát követnem a siker érdekében? Nem szeretnék veszíteni a súlyomból, izmosodni szeretnék inkább. Előre is köszönöm a válaszokat !


2016. jún. 2. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

nem. ez hülyeség

guggolj.

2016. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
a bal csípőm kattog és fáj a guggolástól.
2016. jún. 2. 17:13
 3/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
Bemelegítés után? (mert ugye bemelegítés nélkül nem kezdünk el tornázni!)
2016. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
de a kitöréstől nem?
2016. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell, mellé teljes testes súlyzós edzés! Mindenre edzünk, nem csak egy izomcsoportra!

Lábra pedig guggolás súllyal, ha kattogsz, előbb doki! Ugyanis ennek oka van, amit nem árt kivizsgáltatni. Mellé mehet kitörés súllyal, csípőemelés súllyal a hasadon.

Az általad írt gyakorlatokkal, étrend nélkül hosszú távon nem mész semmire, max ha teljesen edzetlen vagy, az elsó 1-2 hétben jön pár deka izom.

2016. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
a kitöréstől kevésbé.
2016. jún. 2. 17:21
 7/26 A kérdező kommentje:
voltam már dokinál vele, azt mondta a guggolást hanyagoljam azon kívül minden mehet majdnem. de én szeretnék fenékre edzeni, szóval majd más nem veszek be gyógyszert ha nagyon fáj.
2016. jún. 2. 17:24
 8/26 A kérdező kommentje:
mit jelent az , hogy tömegnövelő étrend ?
2016. jún. 2. 17:26
 9/26 anonim ***** válasza:
olyan étrend ami növeli a tömeged
2016. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noblesse Oblige ***** válasza:

nos, azt szerintem te sem gondoltad komolyan, ha nincs fájdalom, akkor meg van oldva minden?

Annak, hogy kattogsz oka van. Ha fáj, annak is. Ha az orvos lusta megvizsgálni rendesen, akkor vagy másik orvoshoz mész, de semmi esetre sem ugrabugrálnék vele. Mert hosszú távon akár tönkre is teheted a térded és felnőtt korodra nehogy tornázni, hanem járni nem fogsz tudni, és akkor már a legkisebb bajod az lesz, hogy mennyire kerek a popsid a plusz felszedett kilók alatt!

2016. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!