Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pár hete itt kérdeztem,...

Pár hete itt kérdeztem, hogyan kell fogyni, de most jön az érdekes rész?

Figyelt kérdés

Szóval 106kg vagyok, nehéz fizikai munkát végzek (ács), naponta minimum 4km-t sétálok, heti 2-3 alkalommal mindig is csináltam fekvőtámaszokat, guggolásokat, felüléseket, törzsemeléseket, a húzódzkodás meg kb a munkám része.

Kaptam pár hete itt tök jó linkeket a fogyásról, főleg a shop.builder cikkjei tetszettek.

Nade elkezdtem étrendet tervezni és nem stimmelt, mert sokkal több kajára jön ki, mint amit eddig ettem, úgyhogy életemben elősször elkezdtem lemérni miből mennyit eszem.

És minden áldott napra 1200-1300kcal jön ki (ez a normál kajám, nem diéta).

Nos akkor mégis hogy is lehetek én 106kg?



2016. nov. 4. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit ettél eddig? írd le mondjuk a tegnapi napodat. 1200 kcaltól nem lesz 106 kiló az ember fizikai munka mellett, de még 3x ennyitől se.
2016. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb 200gramm rizs, fél kg filézett csirkecomb, +sali kígyóuorkából paradicsomból és salátából 2-3 evőkanál oliva olajjal.
2016. nov. 4. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy? Hogy nem fordulsz fel fizikai munka mellett ennyi kajával?
2016. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát, minden nap 1300 kcal fogyasztottál és behíztál 106 kilóra? lehetetlen ...
2016. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
30 éves
2016. nov. 4. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát itt valami nem stimmel. Vagy rosszul mérted a kajád, vagy valami súlyos hormonzavarod van. Fizikai munka mellett 1300 kcal-on egy 30 éves férfi nem hogy elhízik, de egészségtelenül lefogy.
2016. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hvegen vagy valamelyik hétköznap nem eszel rengeteget?
2016. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit iszol?
2016. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!