Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire érdemes konditerembe...

Mennyire érdemes konditerembe járni 3 műszakos gyár mellé?

Figyelt kérdés
Hiányzik a mozgás meg hogy fitt voltam...(leszeretnék adni pár kilót) :(... A délelőttös műszak utáni kondi az még rendben lenne nálam. Délutános és éjjeles műszaknál, hogy szoktatok edzeni(mire szoktatok odafigyelni), és az éjszakai műszakot, hogy bírjátok edzés után?
2016. nov. 6. 13:08
 1/3 EZ-M ***** válasza:
Éjszakásról nem tudok nyilatkozni mert csak 2 műszakban vagyok. Dálutános műszaknál én dél körül edzem és nagyobb hangsúlyt fektetek a bemelegítésre mivel "friss" vagyok akkor még. Szerintem nem lehetetlen eljárni edzeni 3 műszakban sem.
2016. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aki edzi a testét annak nagyobb az állóképessége mint egy átlag embernek, így aztán sokkal jobban bírja a munkát is..
2016. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ha utazni kéne edzéshez akkor elég cumis lenne.

én éjszakás után tele nyomom magam koffeinnel,elvileg holnap megérkezik a nitrox therapy is aztán jó lesz.

aki bír aludni éjszakás után annak amúgy annyira nem gáz szerintem.

én nem nagyon tudok,ha éjszakás vagyok akkor 6kor végzek,6:20ra haza érek,7előtt vagy 7kor elalszok de fél 11 max 11kor már felkelek,nem bírok után aludni hiába vagyok álmos.

nyilván nem az év edzései mennek ilyenkor de meglehet csinálni csak akarat kérdése.

2016. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!