Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Voltak valakinek negatív...

Voltak valakinek negatív tapasztalatai abban az edzőteremben ahova jár?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt olyan egy emberke két gépen dolgozott felváltva,amin ugyanazt csinálta,tricepszes lehúzást. Nagyon sokan voltak edzeni és minden ilyen gép foglalt volt gondoltam ha megkérdezem hogy szabad e az egyik csak rábólint(hiszen mind a kettőn ugynazt csinálta),de nem így volt. Egész egyszerűen azt mondta hogy nem. Másnak is volt már negatív tapasztalata a teremben valamilyen formában?
2016. aug. 2. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akkor, nem. Mondjuk egy csigás gépen, ahol átállítasz egy tüskét ott nem kéne, hogy probléma legyen belőle.

Nekem még nem volt ilyesmi, de most újból itthon edzem. A terem nem adott annyi pluszt. Persze jók, a gépek, de tudom őket mellőzni szerencsére.

2016. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Minden hónapban van egy-két új gyerek, tudjátok, abból a madaras fajtából... Van egy, amelyik nagyon gáz, saját magához beszél a tükörben :D A sorozatok előtt odaáll a tükörhöz, nekihajol 20 centire, belenéz a saját szemébe, és beszél... A frászt hozza rám... :D

A másik meg, akinek be nem áll a szája. Vad idegen, nem szóltam hozzá, de odajön, hogy elmesélje az életét, hogy miért edz kis súlyokkal, neki miért nem megy a fekvenyomás, stb. mikor nekem meg edzenem kellene...

Van olyan is, mint amit te írtál, hogy befoglalja a gépet. Másik terembe jártam még akkoriban, volt egy vörös srác, kb 175 centi és ~95kg, kezdő. Lehúzást csinált ugye gépen, és a sorozatok között ott telefonozott a gépet foglalva. Boxoló haverom mondta, hogy kérjem már meg, hogy húzzon el onnan. Mondom miért nem te mész oda? Azt mondta, nem mer, mert akkor meg is veri:D


FunFact: Ugyan ez a vöröske lett a terem személyi edzője 3 hónap alatt. Hozta a haverjait a legó-klubból, és ő edzette őket. Mondanom sem kell, hogy szr technikával, 200 sorozat/izomcsoporttal... No komment :D


Ehj, de hosszú lett.

2016. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Klanwarrior akkor megnyugodtam hogy nem csak itt voltak hülyék. :D

Azóta egyszer nem tettem be a lábam abba a terembe.

2016. aug. 2. 15:58
 4/8 Klanwarrior ***** válasza:
Egy hülye ne ábrándítson ki a teremből szerintem :D
2016. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyílt egy jobb terem és inkább ott edzem De itt mindig normálisak voltak velem. Persze én is még ha új helyre megyek is mindig köszönök az öltözőben és igyekszem mindig csak a magam dolgával foglalkozni. Mert sok helyen ez is probléma hogy ossza az észt ahelyett a saját dolgával lenne elfoglalva. Ráadásul úgy hogy enyhén szólva nem egy vérbeli profi az illető. :D
2016. aug. 2. 16:09
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem volt. Tőlem inkább tanácsot kérnek és segítek.
2016. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen talán még sosem volt (hogy nem engedett valaki beszállni egy géphez). Bár az is igaz, hogy én nem ilyen töketlenül kérdezem meg, hogy beszállhatok-e, hanem ha látom, hogy csak egyedül van rajta (ha többen vannak akkor inkább megyek másik gépre) akkor odamegyek, hogy "ugye nem gond ha beszállok" és nem igazán szoktam megvárni rá a választ.. Még soha nem pampogott miatta senki...
2016. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én inkább illemtudó próbáltam lenni azért kérdeztem így tőle. De hát ha az az 1-2 perc akadály nála hogy csinálom akkor biztos nem egy kedves intelligens ember az illető szóval lehet hogy nekem sem kellett volna normálisnak lennem. De mindegy utólag már könnyen okoskodom. :)
2016. aug. 3. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!