Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásitásnál, mivel viszitek...

Szálkásitásnál, mivel viszitek be a fehérjét, úgy hogy a ch és a zsir ne legyen túl sok?

Figyelt kérdés

első szálkásitásom lesz

2g fehérje kell vagy elég esetleg 1.5?

chból 1.5g, zsirból 0.5g

csak a fehérjével vagyok gondban, tömegelés alatt gond nélkül megoldottam, átlalában olyan dolgokat ettem amit fehérje mellet zsirt tartalmaznak pl tojás, szálkásitásnál viszont túl sok zsir lenne ez

válaszokat előre is köszönöm,


2016. nov. 8. 17:42
 1/6 anonim válasza:
67%
Pl. tojásnál csak a fehérjét edd, sárgáját hagyd el. Csirkemell, Halfélék.. (én pl. tőkehalfilét szoktam enni, 0 zsir van benne kb..) lefekvés előtt zsirszegény túró, ébredéskor meg megoldhatod fehérjeporból. Én ezeket eszem fehérjének, ha nem tudok húst enni napközben akkor zsirszegény túró, de abból többet szoktam (kb 30-35g fehérjényi adagot)
2016. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
És 2g fehérjét tartsd szerintem, ilyen alacsony szénhidrátbevitel mellett.
2016. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tofu, szejtán, csirkemell, túró, tojás, pulykamell, nyúl.
2016. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan edd a tojás sárgáját is, inkább a ch-t csökkentsd, mint a zsírt.

Én szálkásításkor a reggeli zabpelyhen kívül gyakorlatilag nem eszek ch-forrást (rizst, stb.), csak zöldségeket.

Viszont a zsírt tartom 1g/ttkg-on, nagyjából a harmada telítetlen.

2016. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. nov. 8. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért akadnak sovány fehérjék bőven... Sovány hús, tojásfehérje... A sovány tejtermékeket nagy ívben kerülöm, azok nem tudom, mennyire férhetnek bele. Végső esetben fehérjepor.

Nem tudom, hogyan tudsz elszállni ch-val vagy zsírral sovány állati fehérjék mellett... Vagy nem eszel húst? De akkor biztos írtad volna eme fontos infót. Tojásfehérjét még rúdban is lehet kapni, porban is, nehogy kidobd az értékes sárgáját.

2016. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!