Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szoktátok méricskélni a...

Ti szoktátok méricskélni a kaját vagy csak úgy nagyjából annyit csináltok így szemre?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Zabot, fehérjeport, rizst, húst, túró, ezeket mérem, alma, banán, zöldségek, ezeket nem, vagy, ha valami kis csalás megy, azt se.
2016. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szoktam lemérni a párizsit, amit a szendvicsembe rakok :)
2016. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után kialakul, hogy érzed, hogy kb. mennyi kalória. Én pont akkor vagyok "tele" amikor kb. 800-1000 kalóriát viszek be. Így csak az étkezések számára kell figyelnem.
2016. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sry nem láttam hogy testépítés, így már világos a kérdés. bocs az off-ért
2016. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanugy csinalom ahogy az #1-es valaszolo. Szoval igen, merem.
2016. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

No igen, van, aki adott étrendnél érzi, mi merre. Az én testemben is van beépített kalóriaszámláló, ami jó étrend esetén 2000 kcalnál tipikusan abahagyja az éhségjeleket (az mindegy, mennyi a feleslegem, de az aktivitásra sem érzékeny, bár hajlamos csökkenni tőle). Viszont szálkásításhoz muszáj számolnom, legalább nagyjából, különben elszállhatok. Most próbálok napi 1 étkezésre áttérni, ez bizonyára segíteni fog, de azért biztosabb számolni, elég kis mozgástér van a makróimban s azért nem egyformák a napjaim.


Van, ami szemre megy, pl. szemre láttom, tipikus méretű-e egy tojás, de ha tojásfehérjét öntök, ott már kell. A zöldpaprikaszeleteket se mérem, mondjuk ott nem is számít a kis tévedés. S remekül megtippelem a sajtszeletek súlyát is...etc.


Tömegeléskor majd nem mérek ennyit, szálkásításkor nekem igencsak fontos.

2016. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
általában lemérem, gyümölcsöket szemre megmondom kb pontosan, szóval azt nem, vagy nyilván ha a zacskón, konzerven rajta van, fölösleges.
2016. nov. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húst, gabonafélét, magas chjú zöldség gyümölcs

Ezeket grammra pontosan, minden más ahogy érzem.

2016. nov. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Dianabolt számoljátok? Vagy öntötök a szátokba valamennyit kábéra, aztán jó úgy? Bocsi, ha butaság, kezdő vagyok még...
2016. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kezdők szokták csak a danát ismerni, a világ legundorítóbb koxát
2016. nov. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!