Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 56 kg lanynak eleg tomegel...

Egy 56 kg lanynak eleg tomegeleshez 1,600-1700 kaloria?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 09:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz bevinni 2000 kcalt? Próbálkozz az ételek változtatásával, időzítés, evések számának változtatásával... Valami bizonyára hat, 2000 kcal nagyon kevés (jó, ez ember- s étrendfüggő :D de nekem mindig durván picinek tűnik, egy nagyobbacska étkezés és kész).

Sokszor ajánljuk ilyenkor, hogy növeld a zsírmennyiséget, nem kell nagyon, de azzal elég durván meg lehet tolni a kalóriabevitelt ekkora keretnél. Hozzáadott zsír sem kell, én sem abból viszem be elsősorban, az még nekem is tocsogós lenne, pedig kedvelem a zsírt. Ehetsz 1-2 tojást, mogyorót... Bár a tojás elég jól laktat, ami nem biztos, hogy nálad előnyös... Próbálkozz. Saláta öntettel, egy kis lenmagszórás a húsra, mit tudom én, hogyan eszel. A töményebb szénhidráttal is szert tehetsz plusz kalóriára, némi édes gyümölcs is lazán belefér...

2016. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kérdező, az edzést is most kezded? mert akkor valszeg megjön az étvágyad mint nagyjából mindenkinek:)
2016. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jézusom megint mennyi szerencsétlen talált ide ebbe a rovatba... tudnám, ti alkoholisták, meg olyanok akik képesek vagytok leírni, hogy nem a makrók számítanak, hanem a kcal, mi a jó öreganyám istenit kerestek a testépítés címszó alatt?
2016. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem olvastam el minden választ, szal lehet, h már megmondták. Úgy próbáltál már több kcalt bevinni, hogy szêpen eszegeted a kajádat, és amikor elérsz a határhoz, mármint hogy nem vagy már különösebben éhes, de még tudnál enni (1500-1600 kcal után?), akkor a maradék "helyet" pár pohár kakaóval, sütivel, balaton szelettel töltöd ki? Ami ugye nem laktat, de köztudottan hízlal.
2016. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van... csak annyira szeretnem jol csinalni ...
2016. nov. 10. 23:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Megnéznék azért a 65%osról egy képet, mert annyira oltogat mindenkit. :D
2016. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Miert van az h a combhajlotogepen a terdem felett kicsivel erzek fajdalmat?
2016. nov. 11. 08:15
 18/18 A kérdező kommentje:
Labnyujtas*
2016. nov. 11. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!