Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kigyúrt pasik! Hol veszitek a...

Kigyúrt pasik! Hol veszitek a ruháitokat?

Figyelt kérdés

A párom eléggé izmos, széles a válla, vastagok a felkarjai, nagy a mellbősége, és mellé még hosszúak is a kezei. :D

Ugyanakkor a dereka-csípője vékony, így a legtöbb ruha, ami fent jó, lent lobog rajta, ami pedig lent jó, már a karjára sem megy fel.


Tudom, hogy nem kimondottan testépítés témakör, de talán ti tudtok segíteni. Ráadásul ahogy elnézem sok boltban kezd divat lenni a "férfi XS és S" méret, ez sem könnyíti meg a dolgot.


Szóval kérlek, mondjatok jó márkákat :)


2016. nov. 10. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Bár én lány vagyok, de együtt vásárolunk a párommal, akinek hasonló testalkata van. A nagyobb márkáknak mind van "Slim Fit" kollekciója. Ezek karcsúsított fazonok, így nem állnak el neki derékban.
2016. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Slim fit modellek, pl h und m-be,rajtam az M-es slim fit póló feszül pl a derekamnál és nem vagyok alul nagy, 30as farmert hordok (76cm derékbőség).
2016. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi, mindig Slim Fit-et veszünk, de pl. a H&M, New Yorker és társai esetében pl. vállban kell a XXL vagy akár az XXXL, a hasára pedig elég az L :D :D Már lassan ott tart, hogy fene egye a kockahasat, jöjjön helyette a sörhas, mert arra legalább talál felsőt.

A nadrággal nem szokott gond lenni, de pólót, inget, kabátot kész tortúra találni neki :(

2016. nov. 10. 14:55
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Boltban
2016. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Én bárhol vásárolok, csak azt szoktam nézni, hogy minél jobban feszüljön.

Bár így is elég nagy méret kell mindenből, főleg nyáron, mikor hirtelen felugrik még vagy 10 kg izom.

De ez már más történet.

Béci vagyok, tudom van párod, de azért na...hátha mégis:)

45F,197cm,140kg,(nyáron 147 akkor van a növi szezon), kar most 52 cm, tudom kicsinek tűnhet, de nem a méret a lényeg, ilyenkor bőrdzsekiben csak a húrkákat szoktam nézni, ha megvan mind a 4 a nyakamon, akkor jó vagyok, mert látszik hogy még van bennem anyag.

Nyáron 54 cm, de lemarva, olyan szinten, hogy hidegen reggel újjnyi vastag ér lóg ki a bicóból.

Edzés közben úgy néz ki mint a villanyszerelő táskája, tele vékony kábellel az egész bicó.

Amúgy délutánonként debrecenben a kátlerben szoktam nyomni.

2016. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ismerős s dolog :) A Lacoste-nak vannak jó ruhái.
2016. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.
2016. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ez a béci gyerek ez ilyen új gyk sztár vagy csak én nem vettem még észre?:) a vöröshagymás is most tért vissza :D #winteriscominglol
2016. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Eddig a mezőn legelésztek a trollok, most behajtották őket melegedni egy internet istállóba. Tavaszig elélnek melegszenyán, meg interneten
2016. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#8 Te rólam beszélsz?
2016. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!