Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Belefér ennyi kihagyás az...

Belefér ennyi kihagyás az étrendböl?

Figyelt kérdés
Ma valamiért nagyon rossz napom volt, hazaértem és bedöltem az ágyba.Most kelltem fel de egyszerüen ma már nem bírom pótolni a kaját.4 hónapja tömegelés van eddig mindig lement a napi kaja.Mennyire baj ha ma nem eszek már étrend szerint?
2016. nov. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj ha nem tartod be, de azért ne maradj éhen, kajáljá
2016. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
természetesen csak erre az egy délutánra vonatkozott amit irtam:)
2016. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most töltöttem Barna kenyér házi kolbász sajt kombóval.
2016. nov. 10. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Még egy böjtnap sem vág földhöz, az a helyzet, ha NAGYON nem megy az evés, ne egyél. De én is szeretem, ha rendszeres a bevitel, kissé paranoid vagyok, ha az izombontás kerül elő... Nem sok és visszaépül, de ha lehet, ne bomoljon különösebb mennyiségben :D.

Úgyhoy ilyen napon betolnám a fehérjét zöldséggel, ha más nem megy. De évi 1 totál böjtön nem akadnék fenn.

2016. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 szerintem 99%-unk paranoid, kivéve akik már évek óta benne vannak:) (3-4-5 évre gondolok:) )

kezdeti tömeget nagyon félti az ember hiszen az kincs :D

2016. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy élni, hogy állandóan ezen kattogj. Ha olyanom van egy hétig alig eszek. Majd visszajön hamar. Amit naturál hosszú évek alatt szereztél az nem fog hipp hopp eltűnni, feltéve ha nem hagysz fel az edzéssel hosszú időre
2016. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!