Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem megy le a maradék zsir?

Nem megy le a maradék zsir?

Figyelt kérdés
sziasztok tudom nem igazán ez a témakör,fe a fogyis kérdéseknél tudom hogy kb koplalos válaszokat kapnék.35kg-tol megszabadultam eddig,még van rajtam felesleg,de nem mozdul.tükör,fénykép,centit nézek leginkább.tiszta hogy mivel nö vagyok,nem az izom nö ekkora ütembe.ha valaki esetleg tud tanácsot adni,hogy az étrendemet hogy alakitsam,azt nagyon megköszönném.probáltam a ch ingadoztatást de nem jött be.jelenleg a napjaim ugy állnak,hogy 80-40-0ch.fehérjém 120-150 g között mozog.

2016. nov. 11. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
amit még kipróbálhatsz: Intermittent Fasting. Tudom sokszor reklámoztam már, de nekem remekül bejött, ha tömegelek, ha szálkásítok remek eredményeket kapok. persze ez nem mindenkinek jön be, vagy működik, vagy tudja követni, de azért olvass utána. én éhgyomos kardiót nemigen szoktam ajánlani, a vércukorszint miatt, de ha működik hajrá.
2016. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ez a böjt dolog nálam nem játszik,elájulnék.de köszönöm a tanácsot
2016. nov. 12. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!