Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Narancsbőrre Volumass 35...

Narancsbőrre Volumass 35 Professional?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Szeretném, ha a kérdésemre normális válaszok érkeznének, mert nem mindenkinek evidens az, amit a tapasztaltabbak annak gondolnak)


Pár hónapja elkezdtem edzeni, mert vékonynak tartom magam (160cm,47kg) + rossz időszakon mentem át, ezért fogytam és már kevésbé feszes a combom és a fenekem. Hízni szerettem volna, ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Volumass 35 Professionalt. (utánaolvastam és a srác is ezt ajánlotta a boltban). Viszont kb. 1 hónapja észrevettem, hogy eléggé narancsbőrös a lábam és a fenekem. Szerintetek így is használhatom a Volumasst? Eddig is intenzíven edzettem és az étrendemen is változtattam már.


Előre is köszönöm a válaszokat!

L/25



2016. nov. 14. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

tok felesleges a volumass, hulyeseg.


Egyel rendes kajat.

2016. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy rendes kaját eszem, nagyon odafigyelek rá. A volumasst azért kezdtem el szedni, mert sajnos nem tudok hízni (családi hajlam).
2016. nov. 14. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Es nem tudod rendes kajabol bevinni azt a pluszt ami a volumassban van?
2016. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se kéne.

Se a narancsbőrös csaj, se a volumass35.

Mindkettő jól néz a ki a csomagolásban( a csaj ruhában, a tápszer meg a dobozban), de mikor kikerülnek a csomagolásból és marad a lényeg, akkor kiábrándító mindkettő.

2016. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 likebike ***** válasza:
Nem családi hajlam,csak nem eszel eleget.A volumasst meg hagyd,1 forintot nem ér.
2016. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Sajnos nem, nincs lehetőségem napi 4-5x enni, ezért próbálom betartani a rendszeres edzést és a helyes táplálkozást.

#4 Most, hogy bemutattad az ideálod, koncentrálhatnál a válaszra is, mert ez annyit ér, mint szerinted a volumass.

#5 Próbálok többet enni, de amíg nem megy, addig a volumassal szeretném pótolni azokat a fehérjéket, szénhidrátokat és aminósavakat.

2016. nov. 14. 16:36
 7/8 likebike ***** válasza:
Figyelj,ehetsz te napi 1szer is,csak a napi beviteled legyen meg.Azért azt nem hiszem,hogy nem tudsz bevinni egy nap mondjuk 70-80g fehérjét meg 150-180g ch-t.Minek költenéd a pénzed marhaságokra,ha kajából is meg tudod oldani.A főzés nekem 20-25perc,este megfőzöm és megvan a másnapi kajám.Amíg pl.a rizs fő,csinálhatsz mást,mert nem kell ott állj mellette,a húst is néha meg kell forgatni.
2016. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit az étrend kiegészítő boltokban állítanak 99%ban hazugság. Ha jobban megnézed, valójában a volumass nem más mint fehérje+ szénhidrát, tehát valójában összeöntötték a fehérjét és szőlőcukrot(utobbira nincs szükséged mivel nem létezik anabolikus kapu, így fogyasztása értelmetlen) helyetted, majd sokkal drágábban értékesítették. Persze ha már megvetted, igyad, kalória plusznak jó.

Viszont kérdeznék én is, csak hogy tudjak segíteni is, mennyit híztál abban az egy hónapban? miből áll 1 napi étkezésed?

2016. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!