Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti figyelitek, hogy Kiss Jenő...

Ti figyelitek, hogy Kiss Jenő milyen butaságokat mond, illetve csinál?

Figyelt kérdés
Vannak youtube-on videói, a fejemet fogom a baromságain.

2016. nov. 14. 18:29
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Ellentmondtál magadnak. Azt sem tudod mit beszélsz, de azért okoskodsz.
2016. nov. 16. 12:05
 32/39 mannnocska ***** válasza:
45%

Nyilván ellentmondtam.


"Kiírod ezt a kérdést, egyetértesz hogy a forma nem = a szakértelemmel, utána visszatáncolsz, hogy mégis. "

Nyilván ÉN mondok ellent magamnak.


El nem tudod mondani hol mondtam ellent magamnak. Számba adsz dolgokat, utána meg írod hogy "haha ellentmond magának höhö"


Tudom hogy itt nem kell átlag intelligencia szintre se számítani, de ez már azért tényleg negatív csúcs

2016. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

"Kiírod ezt a kérdést, egyetértesz hogy a forma nem = a szakértelemmel, utána visszatáncolsz, hogy mégis.  

Nyilván ÉN mondok ellent magamnak."


Olvasd el akkor a 20. kommentemet.


Leírod, hogy szteroiddal mindegy hogyan edz, utána azt írod, hogy nem volt mindegy Ronnie esetében, hogy 20 kilóval, vagy 1tonnával csinálta volna a lábtolást.

Most akkor mi van?

2016. nov. 16. 14:33
 34/39 mannnocska ***** válasza:
46%

Bzdme épp ész határain belül. Ha te edzésnek nevezed, hogy 20 kilóval lábtolózik egyet, akkor magadra vess hogy nem akarod érteni amit mondok, hanem csakazértis keresel egy olyan lehetetlen esetet, amikor nem igaz, és kötekedsz.


Leírom úgy, mint egy gyogyósnak:

ha van egy közepes edzésterved, és kokszolsz, akkor nem kell figyelj kajára, nem kell figyelj szabályos végrehajtásra, regenerációra és egyébként is pszichésen is más állapotban vagy, mint egy naturál.


Ergó nem igaz, hogy kemény munka kell ha koxolsz. Tudom hogy ebbe is bele fogsz valami hasonló gyogyós szinten kötni, de tudod ha nem érted miről beszélek, akkor kérdezni szoktak, hogy "ezt te hogy érted?" vagy hasonló. Nem pedig buggyant logika szerint olyanokat állítani, amiről szó sincs.


szellemi mélyséééééééééééééééééééééééééééééééééééég

2016. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

De ha nem közepesen jól csinálod, hanem teljesen jól, akkor nyilván többre mész, tehát szteroiddal sem mindegy, hogy mit csinálsz.

Ezt pofázom neked már tegnap óta.

2016. nov. 16. 16:17
 36/39 mannnocska ***** válasza:
41%

Ez csak feltételezés, amit koxosok szavára alapozol. Itt kapcsolódik be a "könnyebik út védelme effektus"


Ez pont olyan, mint amit mindig hallok azoktól akik kimentek külföldre dolgozni:


"nem ám olyan könnyű ám osztán azé itte"

Miért mondják ezt? Mert ugyanazzal a munkával, általában jobb körülmények között mint itthon, minimum 3X-os bért keresnek. Az alapvető megélhetési dolgok nem drágábbak külföldön leszámítva a lakhatást (albérlet, de ezt sok esetben munkáltató részben fizeti pl, és abból a bérből egyébként is röhögve), és a luxuscikkeket (dohány, pia). Ergó, sokkal könnyebb megélni egy itthon "szr" munkából.


Mégis mindenki azzal áltatja magát, és ismerőseit, hogy kemény a munka, nem könnyű élet, stb.

Miért? Egyszerű a válasz: mert az érdeméből venne el. Hogy könnyebben boldogul ugyanazzal a munkával.


Ugyanez jelentkezik a gyúrósoknál. Már felsoroltam hány tényezőben befolyásol, és itt kiemelném, hogy olyan szerekről van szó, amik több izomtömeget hoznak akkor is ha nem edzel, mintha tisztán edzenél.


Te azt mondod, hogy ilyen feltételek mellett keményen kell dolgozni az eredményért. Én azt mondom hasonlítsd össze molnár petit, és phil heat-et. Magasság ugyanaz. TZS versenyidőszakban kb ugyanannyi. Mégis PH 18kg izommal több. Miért? Te komolyan azt hiszed hogy azért mert jobban edz, vagy több csirkét zabál? De ezt már feltettem mint kérdés.


Nyilván nekem sincs 100%-an megbízható mért, kontrollált adat a kezemben, szimplán következtetések, és logika. Viszont ha végigköveted, akkor egész egyszerűen homokba dugod a fejed, ha azt mondod semmi ráció nincs benne, és csak a kemény munkán múlik, és nem a:

-kox minőségén

-kox mennyiségén

-genetikai adottságodon, hogy hogy reagálsz rájuk


Persze kell munka mellette, én nem állítom hogy nem. De ez olyan mint a bicajos példám: nincsenek egy dimenzióban az arányok. A felsorolt dolgok döntik el kizárólag, hogy meddig jutsz (meg ugye a szintén említett ismeretség, befolyás), és nem az, hogy még több csirkét eszel, és még 2 sorozatot csinálsz.


Nah asszem egész jól össze tudtam foglalni a gondolataim, jót tett hogy aludtam is rá egyet. Próbálj kicsit nyitottan tekinteni a témára, tudom hogy egyes testépítőkre itt istenként tekintetek, ezért nagyon nem tetszik ha bármi rosszat mondanak róluk. Én ezt igazából leszrom, nekik ez a munkájuk, mint nekem vagy neked egy XY munka. Én így tekintek erre, a "sztárjaikra" pedig mint mondjuk egy "sztárügyvédre". Én reálisan igyekszem nézni a dolgokat, nem akarok senkit lehúzni, max a realitás talajára. Nincs feltétlen igazam, meg lehet cáfolni.

2016. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Nem fogod fel, amit írok.

Tegyük fel, szteroiddal tudatlanul összehozol egy jó formát(ezt nem vitatom), de ha nem lennél tudatlan, akkor még jobbat összehoznál.

Ezért nem mindegy szteroiddal sem, hogy mit csinálsz.

Érted már?

2016. nov. 17. 11:13
 38/39 mannnocska ***** válasza:
50%

> 40 soros okfejtés


> de te nem fogod fel mit írok


nyertél

2016. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Írhatsz egy regényt is, ha egyszer hülyeség.
2016. nov. 17. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!