Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti figyelitek, hogy Kiss Jenő...

Ti figyelitek, hogy Kiss Jenő milyen butaságokat mond, illetve csinál?

Figyelt kérdés
Vannak youtube-on videói, a fejemet fogom a baromságain.

2016. nov. 14. 18:29
1 2 3 4
 1/39 dirtboy ***** válasza:
én nem szoktam ilyeneket nézni így örülnék ha mondanál párat hogy mire is gondolsz.
2016. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Kövesd a vér útját
2016. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
lemaradt, szmájli
2016. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Az is nagy volt. :D
2016. nov. 14. 18:38
 5/39 A kérdező kommentje:

#1

Ő pl hisz a helyi zsírégetésben. Azt mondta, ha biciklizel, szárazabb lesz a lábad.

2016. nov. 14. 18:40
 6/39 dirtboy ***** válasza:

jaj ilyen,előfordulnak ezek,már nem tudom melyik de volt olyan is amelyik ment futni aztán celofánnal tekerte magát,ő is ilyen célból.

még azt szeretem mikor elő adják hogy ők ne kövessük azt ahogy ők csinálják a gyakorlatokat mert ők már régóta csinálják,profik és érzik,tudják hogy jó nekik.

ekkora marhaságot,aztán csak rángatják a súlyt össze vissza,és nem azért fejlődnek mert olyan jól csinálják hanem mert ugye tele vannak mint a délibusz.

2016. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Én a TWB Gyurit figyelem, bőven elég! :D Most éppen a powerbuildereseket szapulja pár napja.
2016. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Meg Jenő hisz abban,hogy kell felsőmell-domináns,és külön alsomell-domináns edzésnap,valamint tricepszre 5 gyakorlat,Lehetőleg óriásszettben,hogy minden fej meg legyen dolgozva. Binyóta csak 4 gyakorlat kell,mert az kisebb izomcsoport ugye. :) Ezen felül az evezés hátizomtömörítő gyakorlat, a lehúzás pedig szélesítő. Az ülve binyózás beforgatás nélkül pedig a bicepsz külső fejét,annak is a felső részét edzi ;) túl profi,az a baj. :) Bár azért nem birkoznek vele :D
2016. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Néha megnézek egy-két videót amikor nevetni szeretnék. Oké, hogy mr univerzum meg miegymás, de basszus.. Olyan dolgokat állít amiket egy általános iskolás biosz könyv is élből cáfol.
2016. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
7%
és hogy nézel ki te, aki ilyen bátran bírálod őt?
2016. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!