Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak engem zavar a sok kokszos...

Csak engem zavar a sok kokszos hogy nem lehet mellettük érvényesülni?

Figyelt kérdés
Én tök sok melót ölök bele, kemény edzések, sokat költök kajára hogy fejlődjek, ezek meg simán leköröznek úgy hogy össze vissza zabálnak szúrják és sokkal jobban néznek ki nálam. Miért jobb a könnyebb út, nem félnek?!
2016. nov. 18. 20:26
 1/9 dirtboy ***** válasza:
hol akarsz érvényesülni? mások miatt edzel nem magadért?
2016. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, de az a futás volt. Igen igazságtalan az élet. Sokaknak jobba genetikája, szereket használnak, apuci kedvencei, meg minden lófsz. De hallgass rám: ODAPAKOLSZ B+ ÉS LESZAROD ŐKET!!! TOLJAD NEKI!!!!!!
2016. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zyzz.ae ***** válasza:
"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" Eric Cartman hahahahah
2016. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én tök sok melót ölök bele, kemény edzések, sokat költök kajára hogy fejlődjek"


Szerinted én nem?! Én cuccozok és többet költök kajára mint te és többet is edzek ezt elhiheted. 70-80 ezer csak a kajàm havonta, plusz tápkieg, heti 6 edzés úgy, hogy napi 12 órában melózok és mellette tanulok is. Persze a hobbi koxosok mások. Ők b*zik!

2016. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andi80018 ***** válasza:
Aki kox-szol, annak is keményen kell edzeni, és a kajára odafigyelni, pláne, ha versenyre készül. Aki csak úgy szurkál meg dobál, de nem figyel egyikre sem, az agyatlan f..asz. Az ilyenekre nem kell figyelni. Egyébként bárki előtt megvan a lehetőség, hogy használjon cuccot, végig lehet gondolni, megéri-e. Legjobb, ha csak saját magad érdekled, nem stresszeled túl. Természetes, hogy naturálban nem olyan nagy az erő, de legalább nyugodtan alszol éjjel, hogy semmi bajod se lesz.
2016. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lazy Lover ***** válasza:
az ő dolguk ! de ha minőségi izmot akarsz minőségi kaját kell egyél de olyan nincs hogy jól eszel és nem nézel ki sehogy akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz
2016. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, aki koxol az csak tesped a forma meg magától jön?
2016. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd. Van, aki gazdagabb vagy szebb vagy rámenősebb, akármi. Az élet nem fair.

Nem nézegetheted, hogy de rossz neked, mert ezért/azért. Odateszed magad, fejlődsz, neked jó, te azt a döntést hoztad, hogy nem cuccolsz s ennek megvan a pozitív oldala is. Ennyi.

2016. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hagymanak van igaza.

nem felnek, mert ha esszel csinaljak nagyon nincs is mitol felniuk.

2016. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!