Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket nem zavar be az az...

Titeket nem zavar be az az ember aki fontos nektek? Most lehet ez kicsit más téma. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval most nem akarom leírni hogy mennyire fontos nekem az a lány és hogy egész nyáron tepertem neki h megbocsájtson, de egyszerűen még fontos nekem és nem tudok enni, lefogyok, eldöntöttem, hogy még fiatal vagyok 17 éves és nem akarok semmilyen komoly kapcsolatot és csak a tanulással és a kondizással akarok foglalkozni, úgymond önző lenni, csak magammal foglalkozni mert ez az álmom, de egyszerűen hogy koncentráljak erre? Már tiszta ideges vagyok, hogy ezek miatt nem tudok edzeni meg enni normálisan..
2016. aug. 22. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
El kell dönteni, hogy mik az igazi céljaid, aztán a zavaró tényezőket kiiktatni. Ez csak így fog működni, nekem is voltak ilyen problémáim rengeteg ideig, de rájöttem erre a dologra, hogy csak magamra számíthatok, nem fogják a fejemet simogatni, hogy csináljam, sőt..
2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

mivan? az edzés heti 5x1.5 óra. 7x24=168. 5x1.5= 7.5


kb van 160 órád. nem elég? enni amúgy is eszel, az nem számit

2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
jaj ne b..ziskodjatok már, gyülölöm az olyan embereket, akik úgy viselkednek, mintha az edzés áldozatokkal jár. dehogy jár, ne mártirkodjatok meg ne sajnáltassátok magatokat, senkit nem érdekel.
2016. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
1. Vagyok. Ezzel nyilván nem azt mondom, hogy a sport érjen dej a teljes aszketizmussal.
2016. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Nekem csomó "barátom" volt, akik visszatartottak, lesz4roztak, hogy sehogy se nézek ki, meg minek edzek, piálni hívtak, ha nem mentem akkor én voltam a sz4r. Ezekre gondolok, hogy ki kell szűrni. Volt csaj is, aki húzta az agyamat és már majdnem beleestem, miatta nem edzettem meg kajáltam rendesen, közben csak játszadozott. Ezekre gondoltam.

Ez az életmód egyáltalán nem teher nekem, imádom, csak azt nem csípem, mikor visszahúznak..

2016. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
ne legyél nyomi. miért nem mentél inni? szerinted ront a formán? nem. szerinted lassitja a fejlődést? nem. minek eszel 100% tisztán? tömegelés alatt? totál fölösleges. ha meg nem látszik rajtad hogy edzel, megérdemled a kritikát, mert ezt csak akkor mondják, ha igaz
2016. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

3 hónap edzés után volt az ugatás, hogy nem nézek ki sehogy.. :)) azota nincs.

Nem piálok mert felesleges, pénzkidobás, józanon is elvagyok és nem vagyok kíváncsi részeg emberek baromságaira.

Nem is tömegelek 100%ig tisztán, nem is mondtam ilyet.

2016. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Heroldka nekem tényleg nagyon fontos ez a lány egész álló nyáron össze vagyunk veszve most meg húzza az agyamat meg hasonlók és mivel szeretem nem tudom, hogy hogy a szarba engedjem el!! Ki akarom élvezni az életet de mindig csak reménykedek és nekem igenis ez egy kva nagy akadály, mert én ha izgulok és ideges vagyok felkavarodik a gyomrom és mindent kihányok.
2016. aug. 22. 23:16
 9/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
90%
Dehogynem zavar be. Persze nem mindenki ilyen. Én viszont már nem egyszer vesztettem tömeget csaj miatt, mert ha valami gáz van egyszerűen nem tudok kajálni. Én most azt döntöttem el a legutolsó ilyen eset után, hogy úgy komolyabban nem fog érdekelni senki, a saját dolgaimat nem fogom beáldozni senkiért, valamint akinél egy kicsit is érzem, hogy gáz van ott lapát lesz. Te is tegyél így kérdező, koptaad le a csajt. Az edzésben amúgy nem hátráltat, mert azt idegből akkor még nagyobb elánnal tudom csinálni, a kaja viszont nem megy le a tortkomon.
2016. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
65%
Ja és ami még nagyon fontos. Soha ne teperj senkiért, ahol teperni kell az már egy forintot nem ér, veszett ügy és soha többé nem lesz már belőle semmi. Hagyd, hogy érted teperjenek, akkor nem lehet bajod.
2016. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!