Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen lehet sikeresen...

15 évesen lehet sikeresen tömegelni?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert úgy hallottam, hogy fejlődő szervezettel nem lehet még rendesen tömegelni. Heti 3-szor edzek, kajálás rendben van, és fehéjét is iszom Biotech-től a Protein powert. Tudom nagyobb része szója fehérje de nem volt másra pénzem. Ha már itt vagytok a protein power-ről is írnátok véleményt?

2016. nov. 19. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki elkezdené h előbbírtad ki a kérdést ,nem,az előző power protein-os én voltam :D

Lehet sikeresen tömegelni,de nekem ilyen idősen háttérbe szorul a sok tanulás miatt.

Power protein nagyrésze szója,van aki szerint 1 kalap kaka,még mások szerint ha nincs másra pénz jó lesz.

2016. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tejsavót igyál inkább és lehet.
2016. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) igaz, de én a tanulás mellett megtudom oldani
2016. nov. 19. 11:39
 4/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem kell fehérjepor igazából, de ha csak abból tudod megoldani a fehérjebevitel egy részét akkor legalább tejsavóprotein legyen. Amúgy lehet, én is kb. akkor kezdtem el és következő szeptemberben már olyat is mondtak, hogy milyen izmos lettél. Természetesen nem igazán voltam az, csak felszedtem nagyjából 5 kilót.
2016. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. nov. 19. 13:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég vékony vagyok 62kg voltam 3 hónapja mikor elkezdtem, most 65kg vagyok, az jó eredménynek számít?
2016. nov. 19. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
nem(persze ha tiszta 1 kiló izmot szedtél fel akkor jó). Átlagos de ne érdekeljen annyira inkább az a lényeg hogy magadnál legyél jobb napról napra. Havi 2 kilónál többet ne hízz,havi 700g izmot tudsz felszedni kb a többi zsír. Tényleg nem kell a fehérjepor,de egyszerűbb és olcsóbb. Kaja fontos egyél sok húst,tojás,túró stb.
2016. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2016. nov. 19. 20:18
 9/9 anonim válasza:
Lehet 15 évesen tömegelni. Én is 15éves vagyok és tömegelek. Ne add fel csináld! ;)
2016. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!