Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miután megvan a kezdő átmozgat...

Miután megvan a kezdő átmozgató edzés, utána A-B-A legyen vagy a "híresebb" heti 1x való edzés adott izomra (pl hétfő : kar hát Szerda mell váll péntek láb has?

Figyelt kérdés

És még annyi hogy van olyan váll gyakrolat ami egyszerre a váll mind3 részét dolgoztatja?

Remélem nem kérdzetem hülyeséget. :D


2016. nov. 20. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A B C


pl.:

láb-hát

mell-váll

kar

(ahogy jónak érzed, ez inkább kreativitás kérdése :) )


Sokan osztják el úgy pl. hogy egyik nap toló másik nap pedig húzó gyakorlatok.


Ha guggolsz és felhúzol nem kell hasazni, mert sokkal intenzívebben edzi mint bármilyen hasprés.

2016. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az ABA-BAB módszert,ártani biztosan nem fog. Olyan vallgyakorlatrol nem tudok,ami egyszerre edzi mindhárom fejet,de pl.heti 8x mellről nyomás vagy vallbol nyomás, 4x oldalemeles,4x döntött törzsű oldalemeles elég kell,hogy legyen,ha jól csinálod. Ezen kívül,hogy miként osztod el az A-B napokra,az a te dolgod,lényeg h a heti össz ideális sorozatszam legyen meg minden izomcsoportra.
2016. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nah, nem heti 8x kell mellről nyomni,hanem 8 szériára gondoltam. Ugyancsak igy a többinél is,sorry :D
2016. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 20. 15:02
 5/7 A kérdező kommentje:
És annyi még hogy ugye nekem megvan az edzésterv de ha mondjuk nem mindig ugyanazokat a gyakorlatokat csinálom az baj?
2016. nov. 20. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj de azért egy guggolást vagy felhúzást ne hagyj ki a tábtoló vagy feszítő-hajlító gép miatt, mert nem ér annyit.
2016. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, neked hogy jön be az edzés.
2016. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!