Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem fejlődik az izmom, min...

Nem fejlődik az izmom, min változtassak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

Kb fél éve minden nap edzek.

Hetente egy izmot 2x edzek meg

Hétő,Csütörtök:Mell Tricepsz

Kedd,Péntek:Bicepsz Hát Alkar

Szerda,Szombat:Has Váll Csukja

Vasárnap:Comb


Hát,Comb,Mell,Tricepsz 4 gyakorlat 3x12/14 ismétlés

Váll,Bicepsz 3 gyakorlat 3x12/14 ismétlés

Alkar,Csukja 2gyakorlat 3x16/18 ismétlés


Edzés után mindig nyújtok

Minden edzés után iszok egy pohár Whey protrint.


Próbáljak meg heti egyszer megedzeni egy izmot?

Vagy naponta 2x Fehérjét bevinni pl reggel és edzés után?



2016. nov. 20. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az eletmododon valtoztas.Az izmot nem az edzesek vagy az etel epiti.A teszteszteron az ami epiti az izmaidat...(szoval ha szervezetedbe keves tesztoszteron talalhato akkor nem fognak noni az izmok.)
2016. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olvasgass kicsit!


[link]

2016. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 likebike ***** válasza:
Szar és sok edzés,nem megfelelő ismétlésszám,a fehérjén kívül,amit iszol,nagy valószínűséggel nincs rendes étrended,sok gyakorlat:tricre minek 4 gyakorlat,bicre minek 3 gyakorlat,kb.ezek jutottak eszembe.
2016. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

vegyem le a tricepszet 3 gykorlatra,a bicepszet 2 gyakorlatra?

és hány sorozatot és ismétlést csináljak?

2016. nov. 20. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:

1. nap: láb (ha akarsz pluszban még has jöhet ide)

2. nap: hát-bicepsz-váll (a csuklya is itt van)

3. nap: mell-tricepsz


Igyekezz mindent szabad súllyal edzeni gépek helyett.

Ez egy hét, nem kell több, esetleg kardió a pihenőnapokon. Alkart nem kell külön mert azzal hogy markolod a súlyzót már elég terhelést kap. És kajából legyen meg a kalóriatöbblet.

2016. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hány sorozatot és hány ismétlést csináljak?
2016. nov. 20. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg edzeni, én 3 sorozattól is, ha normlisan csinálom, meghalok

2. Minek annyi sorozat és ismétlés?

3. Nem kell mindennap edzeni, kell idő regenerálódni is.

4. A fehérje nem csodaszer, az egy tápanyag, amit meg te iszol az meg kiegészítő, ami teljesen felesleges, mert simán belehet vinni kajából is.

5. Csinálj étrendet, mert fontos. Kellő mennyiségű tápanyagból és kcal pluszban épít izmot a test. Próbálj meg 70-80% tisztán kajálni és belőni a makrókat.

6. Olvass a témában, mert nagy zavarok vannak a fejedben.

2016. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a 2. pontot elírtam.

Az lett volna, hogy minek annyi gyakorlat és ismétlés.

2016. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd a fáradságot és olvasd el, amit belinkeltem!Benne van minden, amire szükséged van.
2016. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Terolden válasza:

Szerintem is sok az a testrészre heti 2xer megedezni. Hetente 1xer megedzenéd minőségileg nem szeretnéd 2. A heten.

Ajánlom hogy egy izom csoportra max 3 gyakorlat ha 3 gyakorlat után is van erőd 4gyakorlatra akkor valoszinű nem elég az intenzitása az edzesednek szal nem adsz bele mindnent. 12-16ismétlések egy adott súlyal én azt mondom hogy neked bemelegitésre jó nem munka sorozatnak

Munkasorozat az ha egy adott súlyba 4-6ismétlés de az olyan hogy a 4. Istmétlés nehezen akarjon össze jönni. Nem azt mondom hogy legnagyobb súllyal kell edzened hanem észel amibe stabilan megy a 4. Ajálblom hogy figyelsz a szabályosákra. Nem ugy értem hogy full mereven kell csinalod a gyakorlatokat hanem lehet beletenni "csalást" észszerüen.

Szal 5sorozatot ajánlok (első sorozat 8- 12ismetles kb) 4-6 ismétlés munka sorozatokban max 3 gyakorlatban netán 4ben heti 2izomcsoport heti 2-3pihinapban. Jófejlödést😉

2017. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!