Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom elkerülni a...

Hogyan tudom elkerülni a "hamis" tejsavó fehérje készítményeket?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék wpc-t, de hallani lehet, hogy sokszor belebotlik az ember savóporral hígított termékbe. Én a Stillmass natúr wpc-jét néztem, ami a legjobb ár/érték arányú, csak tartok tőle, hogy esetleg nem 75%-os fehérjét kapok.


Többi gyártó, amik jó árban adnak kiegészítőket? Vagy jó lesz a stillmass?



2016. nov. 23. 19:34
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:

ez nagyon jó áron van


[link]

2016. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ha tojásproteint rendelsz.
2016. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy minőségi, megbízható gyártótól rendelsz. Én az ár/érték aránya és bizonyítottan jó minősége miatt a myproteintől szoktam rendelni. Független laborteszten a legjobbak közt szerepelt, és az amúgy sem magas áron kuponokkal még lehet is faragni.
2016. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az mhn nagyon jó áron van, van is benne adagonként 2gramm transzzsír...

Nem érdemes az olcsó szart venni ha kajáról van szó...

2016. nov. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Am a stillmass se rosszabb mint az mhn
2016. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es. Hol látsz te olyat, hogy az MHN-ben transzzsír van? Van benne 2 g zsír, de nem transzzsír. Sokan azt sem tudják, hogy mi az.

Nem a 2 g zsír a baj, semmit nem számít. Én egyszerűen nem bízok benne, mert fingat, amit nem igazán kéne neki, és sokan panaszkodtak ingadozó minőségre. Gagyi gyártó, nekem nem ér meg kilónként pár száz forintot, hogy ilyen hulladékot igyak.

2016. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy hol látom? A dobozának az összetevők leírása matricán...

Holnap akár fényképet is tudok lőni róla...

Világosan érthetően rá van matricázva, 2 gramm transzzsír...

2016. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez érdekel, mert az interneten sehol nem írja, és az összetevők közt nincs rá utaló komponens. Mindenhol annyit ír, hogy 2 g zsír, amiből 1 g telített.
2016. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!