Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jo ez az edzes kezdeti atmozga...

Jo ez az edzes kezdeti atmozgatashoz?

Figyelt kérdés

Nagy a tulsulyom, szalkasitok. A kaja rendben van, viszont 2-3 honapig ezt az atmozgato edzest csinalnam heti 3 alkalommal:


-bemelegites futopadon, biciklin stb. utana gimnasztika

-fekvenyomas 3×12

-egykezes vallbol nyomas 3x12

-lehuzas mellhez 3x12

-hiperhajlitas 3x12

-bicepsz allva 3x12

-tricepsznyujtas egykezessel 3x12

-guggolas 3x12

-combhajlito 3x12

-allovadli 3x50

-haspres 3x amennyi megy

-nyujtas


Megkoszom, ha valaszoltok, illetve kijavitotok, ha valami nem jo. Tovabba erdkelne, hogy ideiglenesen nincs e valami alternativa a guggolas helyett.


Koszonom!


2016. nov. 26. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Felhúzás, guggolás, evezés, fekve nyomás, mellről vagy vállból nyomás, vállvonogatás, bicepszezés, tricepszezés, álló vádli (hasra nem kell külön mert a felhúzáskor és guggoláskor nagyobb terhelést kap)


Menjen mind szabad súlyokkal. Az elején csak hátrányod lesz ha gépeket használsz, azok csak kiegészítésnek vannak, a komplex erőt a súlyok adják.

2016. nov. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok. Koszi. Viszont sajnos 1x se birom felhuzni magam.
2016. nov. 26. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetne a hasprés meg a lábemelés is valamilyen formában mert ha nincs érdemleges tömeg a hasadon vagy nem szerencsés a genetikája akkor hiába kap terhelést más gyakorlatokban nem fog jól mutatni diéta után sem. Amúgy szerintem vádlinál az 50 ismétlés az elég meredek. Én inkább 4x20-at végeznék vagy még kevesebbet mert szabályos kivitelezés mellett akár már 2 sorozattal is le lehet gyilkolni. Guggolás helyett pedig rengeteg alternatíva van (pl lábtoló, combfeszítő, kitörés) ami megdolgozza a combfeszítőt de teljesen egyikkel sem tudod kiváltani.
2016. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a guggolas nem helyettesitheto, de nagyon faj a terdem. Gondolom a tartos tulsuly miatt.
2016. nov. 26. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj akkor nem kell erőltetni. Csináld a szimpla combfeszítő gyakorlatot az kíméli legjobban a térdízületeket. A kálcium és az ízületvédők segíthetnek amúgy.
2016. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2016. nov. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!