Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék készíteni otthon...

Szeretnék készíteni otthon saját magamnak egy "házi készítésű" tömegnövelő turmixot mit rajak bele? és milyen arányban?

Figyelt kérdés

gondoltam a biotech től a carbox? (szénhidrát) és mellé még egy isowheyt (fehérje) plusz még kreatinnal "felturbózva"

ezeket raknám bele, csak nem tudom milyen arányban?!



2016. nov. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Ez hozza rendesen a tömeget:

https://www.youtube.com/watch?v=5NrrIfoKc0E

2016. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó videó! ÉS a turmix is patent.

Szerintem a carbox nem kell. Milyen arányban azt neked kéne tudni,függ étrendtől,egyéntől. Amit tegyél bele: Zabliszt(carbox helyett),fehérje(lehet olcsóbb is mint az isowhey),kreatin. Kb ennyi. Ha cifrázni akarod akkor mehet bele bcaa,glutamin,hmb stb. Kreatinból napi 10g ajánlott minimum szerintem. kb 3(zab):1(fehérje) arányban mehet de ha nehezen hízol lehet több is a zab. Ha turmix gép is vna mint a videóban akkor szinte bármi mehet bele változatosan. Tojást szerintem ne edd nyersen. Megfőzve,leturmixolva sz@rabb de hát amúgyse az íze miatt kell inni :D

2016. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ott van Herold a kommenteknél a videóban, ez dejó :D

amugy ahogy irták, fehérje + zabliszt, mellette még rakhatsz kókuszzsírt mogyoróvajat, banánt, gyümölcsöket, ilyesmit ha feljebb akarod vinni a kcal-t

2016. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tényleg jó a vidi :)

kipróbálom

2016. nov. 26. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
De azért a rágás az emésztés egyik része,szóval ezt is ésszel kell csinálni.
2016. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!