Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéshez mik kellenek?

Testépítéshez mik kellenek?

Figyelt kérdés

Kell vitamin stb?


Mik kellenek? Nehezen hizó típus vagyok. Fehérje gondolom kell, meg tömegnövelő is nem?


2016. nov. 27. 13:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
1 Multivitamin kell,étrend,edzés,pihenés. Más nem szükséges de lehet használni fehérjét,c vitmaint,ca,mg kapszulát,izületvédőt.
2016. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

Azert egy full kezdőnek en nem ajánlanák egyből étrended... előbb ismerkedjen meg az edzéssel.

Tehát kezdetekben vegyél vitamint( mega daily one sztem jó ár/érték) és egy tömegnövelőt, aminek sokkal több értelme van egy kezdő számára mint egy fehérje a kcal miatt. Főleg mert nehezen hízónak titulálta magát.

2016. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
igen, és milyen tömegnövelőt szedjek? Tehát akkor kezdetekben tömegnövelő + vitamin, majd később akár fehérje?
2016. nov. 27. 14:25
 4/30 anonim ***** válasza:
2# étrendje ne legyen, de cukros vízet azt igyon... rohadt tájékozott vagy te is...
2016. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című könyvet olvasd el.
2016. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
vegyél zűd jumbót,halgass arra amit hallani akarsz. Nem kell. a normális tömegnövelők nagyond drágák.
2016. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek legyen jó étrendje, ez szerintem alapvető, ha akar gyúrni, ha nem.

Attól még, hogy nehezen hízik valaki, nem tartom bizonyosnak, hogy képtelen rendesen enni. Én is nehezen hízom, de kizárólag sokat tudok enni, bármilyen típusú étrenden, akárhány étkezésnél. Ennyi pedig nem is kell, csak bepakolni kalóriapluszos, jó ételt. Ami keveseknek jelent csak egyszerű cukorral áthidalható problémát, azt hiszem. S akkor is vannak jobb egyszerű cukrok.

2016. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem... jó étrend kell, és akkor maximum fehérjére van szükséged, néha.. en pl a reggeli zabomat eszem fehérjével megszokásból, meg akkor ha nem volt elég a napi fehérjebevitelem. De ezzel egy kezdőnek felesleges foglalkoznia, vegyél egy tömegnövelőt, mindjárt utána nézek milyet érdemes és megírom.
2016. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4es, egy teljesen kezdő nem fogja betartani az étrendet, én is voltam kezdő és tapasztalatból beszélek:) , és nem full cukros az összes tömegnövelő, tehát akkor ki is a tájékozatlan?
2016. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Még mindig te vagy a tájékozatlan... képzeld mind voltunk kezdők.. és az étrend megtanulásánál kell kezdeni.
2016. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!