Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt állandó...

Tömegelés alatt állandó puffadás ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

3 tskg-val tömegelek, kb 2 óránként eszek. Szerintem ez még nem olyan nagyon nagy mennyiség, mégis állandóan fel vagyok puffadva. Reggel még alig van hasam, reggeli után már nagyobb, estére már úgy nézek ki, mint egy terhes. Ez reggelre lemegy és kezdődik elölről. Ez ellen lehet valamit tenni? Az izom lassan, de jön, viszont a hasam olyan, mint egy lufi :/ Amúgy laktózérzékeny vagyok, de azt nem is eszek.


L/27


2016. nov. 30. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mi az hogy 3 tskg-val tömegelsz ? az mi ?
2016. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja azt a szénhidrátra értettem. 55kg vagyok, napi kb 165 gramm szénhidrátot eszek.
2016. nov. 30. 19:26
 3/19 anonim ***** válasza:
Glutén érzékenység.
2016. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De nem muszáj szénhidrátot enni ha attól puffadsz. Egyél több zsírt.
2016. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért puffadok fel bármitől, amit megeszek? Egy tojásrántottától is már kétszer akkora vagyok. Meg ha 1-2 nap nem eszek glutént akkor is puffadok ugyanúgy. :/
2016. nov. 30. 19:37
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor meg éhes maradok. :/ De megpróbálom.
2016. nov. 30. 19:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Várj. ÉN azt hittem hogy a szénhidráttal van problémád. HA nem azzal akkor felesleges mellőzni. ki kellene találnimi a probléma. Amit kipróbálhatsz hogy rágd meg jobban a kaját. Nekem az is gond volt hogy nem rágtam meg rendesen. Szénsavas víz sem jó. Kevés zöldség szintén lehet probléma,probiotikum kúra sem árthat. De ezek tippek csak.
2016. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Most akkor laktoz vagy gluten erzekeny vagy? Mit eszel egy nap? Mindent sorolj fel. Semmi tej, tejszin nincs benne? Nekem hasonlo problemam volt. Amiota nem eszek tejes, tejszines kajakat semmi bajom. Ha pl kicsi tejszint rakok a kaveba rogton felpuffadok, hasmenes stb. De pl a sajttol, joghurttol semmi bajom.
2016. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rizst, zöldséget, gyümölcsöt, tojást, teljes kiőrlésű dolgokat, zabot, laktózments sajtot, halat. Leginkább ezeket eszem. Most pár napja elhagytam a tojást meg a glutént. Tejtermékekből csak a laktózmentes sajtot eszem meg, a laktózra érzékeny vagyok.
2016. nov. 30. 22:44
 10/19 anonim ***** válasza:
Hust mivel eszed? Nem eszel tejszines, sajtos husokat? Leves? Esetleg raguleves vagy barmi ilyesmi? Ha tenyleg nem eszel semmilyen tejes dolgot, akkor valoban probalj meg glutenmrntesen enni. Abba a zab sem fer bele ;) ha nem mukodik igy sem, menj el vertesztes etel allergia vizsgalatra. Lehet valami tok alap dologra vagy allergias.
2016. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!