Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt állandó...

Tömegelés alatt állandó puffadás ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

3 tskg-val tömegelek, kb 2 óránként eszek. Szerintem ez még nem olyan nagyon nagy mennyiség, mégis állandóan fel vagyok puffadva. Reggel még alig van hasam, reggeli után már nagyobb, estére már úgy nézek ki, mint egy terhes. Ez reggelre lemegy és kezdődik elölről. Ez ellen lehet valamit tenni? Az izom lassan, de jön, viszont a hasam olyan, mint egy lufi :/ Amúgy laktózérzékeny vagyok, de azt nem is eszek.


L/27


2016. nov. 30. 19:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Semmi tejes dolgot nem eszek, csak laktózmentes sajtot. Persze attól még tejfehérjére is lehetek allergiás...
2016. nov. 30. 23:16
 12/19 A kérdező kommentje:
Halat rizzsel vagy zöldséggel szoktam enni.
2016. nov. 30. 23:16
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Engedd ki a fingot nap közben is, ne csak álmodban fingd tele a szobát ..
2016. dec. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha gluténérzékeny vagy, annak akár 6 hónap is kell, mire teljesen visszaáll a szervezeted a normálisra, és tünetmentes leszel.

Próbálj meg több vizet és zöldséget fogyasztani, reggelente jó lehet egy pohár citromos víz is + probiotikum. Ha nem múlnak el a tünetek, akkor nem árt elmenned egy vérvételes táplálékintolerancia vizsgálatra. De arra úgy kell menni, hogy mindent fogyasztasz változatosan, mert csak akkor ad valós eredményt. (Én is most tervezem egyébként, mert kiderült a laktózérzékenységem, de időnként még mindig puffaszt valami, és gyomorfájdalmat okoz...)

2016. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak az én fejemben fordult meg, de milyen értelemben vagy felpuffadva? Sok a bélgáz is, vagy csak szimplán megnő a hasad térfogata? Mert ha csak az utóbbi akkor az teljesen normális, estére nekem is mindig jó nagy belem lesz.
2016. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bélgáz is szokott lenni, de nem mindig.
2016. dec. 1. 10:34
 17/19 A kérdező kommentje:
Azóta nem eszek glutént, most nem fáj a hasam, de ugyanúgy puffadok (kivéve a zöldségtől).
2016. dec. 2. 16:48
 18/19 anonim válasza:
Nekem a narancsevés vagy citromleves tea válik be ilyenkor
2017. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom.
2017. febr. 19. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!