Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felvilágosítanátok?

Felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés

Van ez az adonisz index, csak annyit találtam róla, hogy a váll körfogat 1.618 szor nagyobb mint a derék körfagat, az hudejó ! Az érdekelne, hogy ebben számít a magasság/testsúly is ? Csak mert bár közel vagyok (1.5 az indexem), de a 184 centimmel és 64 kilómmal szerintem közelebb állok egy kiéheztetett modell csajhoz mint Adoniszhoz. :D

30/f


2016. dec. 1. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
tehát akinek másfélszer "szélesebb a válla" mint a derék, az adonisz? ez genetika, nyilván egy bizonyos testzsirszázaléknál már nem genetika hanem hájadékság, de a 64kilóddal annyi, hogy ilyen a csontozatod, ha izom nincs rajtad akkor lehetsz akármilyen adonisz mindenféle neten talált kreténség miatt, csak senkit nem érdekel
2016. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami hasonlóra gondoltam én is, mivel a vállam nem lehet szélesebb és a derekam se karcsúbb pont a csontozatom miatt. Tehát ha "kigyúrnám" magam pont hogy nem lennék "Adonisz", de ha 64 kg maradok akkor sem. total fail :D
2016. dec. 2. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:

nem is kell ilyen akárminek lenni, ha izmos vagy jól nézel ki, ha nem nem..ennyi

mármint a testről beszélek, van olyan ember is aki hájas, vagy vékony és jól néz ki, kisugárzás, de mivel ez testépités kategória, itt most a test a lényeg, 184 centihez legalább 90kgnak kéne lenni, és 15% testzsir max, és akkor az egy vállalható szint

2016. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
77 kg voltam annak idején, az nekem már jó volt, az a cél újra :)
2016. dec. 2. 00:48
 5/7 anonim ***** válasza:
15os tzs rengeteg, 12 fole nem megyek soha, egyebkent ez azt jelenti h jo a genetikad, szeles vall keskeny csipo, ez igazabol "ideal"-nak szamit manapsag, en lattam mar olyat aki izmos, de megis undorito , es olyat is aki kevesebb izommal esztetikusabban nez ki, ez mind mind genetika, van aki csunyanak szuletik van aki szepnek, sajnos
2016. dec. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hozza teszem, izmos emberekrol beszelek, a te esetedben sajnos zero izommal nehez adonosznak lenni:D
2016. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Adonisz index szerint a derékkerületnek a testmagasság 45%-ának kellene lenni.


Tehát nálad:

- magasság: 184 cm

- derék: 83 cm

- váll: 134 cm


Van még ehhez kapcsolódóan egy másik arányosság is, az hogy a nyak-, bicepsz- és vádlikerületnek meg kell egyeznie, de arra nem találtam infót, hogy ennek a 3 méretnek milyen arányban kell lenni a többi testrészhez/magassághoz.

2016. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!