Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első injekciós élmények?

Első injekciós élmények?

Figyelt kérdés

A legtöbb testépítő, ha teheti inkább az injekciós tesztoszteron készítményeket választja.


Néhány kérdés fogalmazódott meg bennem:

- Mennyire fájdalmas beadni elsőre?

-



2016. dec. 5. 10:51
 1/9 A kérdező kommentje:

- Mikor jön el az a szint, amikor más segítsége nélkül képes lesz beadni magának az adott illető?

- Mennyire veszélyes?


Hosszabb észterű termékek közül, susta és omnán kívül mik vannak még?

2016. dec. 5. 10:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj, ha nem nagy tűvel adod és jó helyre.

Elsőre magamnak adtam, azóta is megy egyedül.

Érbe ne menjen buborék, ennyi a lényeg. Mindig vissza kell szívni, fertőtleníteni.

2016. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyire veszélyes?

Ha olajos injekciót véletlen a ketingésbe juttatsz, jó eséllyel halsz meg embóliában.

De ha mindent jól csinálsz is ott a kockázata, hogy tönkrevágod a májad...

2016. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Darwin-díjas barátom, alapból kerülhet a fecsibe buborék, evidens, hogy visszaszívásnál buborékosodik és akkor a jó. Nem erről a buborékról beszéltem, hanem amikor kinyomod a levegőt és marad a fecsibe..

Felszívod az anyagot, kinyomod a lehető legtöbb levegőt, ha marad pici bubi, nem számít. Beszurod, visszaszívsz, ha bubisodik, nincs vér, benyomod. Ennyi. De mit is vár az ember olyantól, aki az ilyent J-vel írja.

2016. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat, a helyet írtad J-vel. Ez se jobb. 2 bit.
2016. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván, aki szúrni fog, az alapból vágja valamennyire és tudja, melyik részre értettem a bubit, de neked közöd sincs a dologhoz, kétlem, hogy koxoltál is valaha, egyik kérdésnél 120 kilós sörhasúként emlegetted régi önmagad, akkor ne próbáld az észt osztani, főleg ne ilyen helyesírással, mert hiteltelen vagy és nem értesz hozzá.

A másik, ha valaki szúr, az nem innen fog informálódni, valószínűleg utána néz a dolognak több helyen, ha van egy kis sütnivalója, akkor videót is megnéz, szóval senki sem volt veszélyeztetve a leírtak által.

2016. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, sok videó van, hogy hova érdemes beszúrni, ahol kevés az esély, hogy átdöfsz egy eret vagy ideget. Én combba szoktam, mert ott kényelmes, és már kitapasztaltam, hogy külső fejben hol nincs ér/ideg. 5-6 szúrás után rutinmeló.
2016. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Melyek a hosszú észterű termékek? Amik egy hétig kibírják?

2016. dec. 5. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ena, cyp, undeca stb. Sok van.
2016. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!